شیباریوم رکورد زد / ثبت ۳ میلیون تراکنش در روز
شیباریوم رکورد زد / ثبت ۳ میلیون تراکنش در روز

داده‌های اخیر بیان می‌کنند که تعداد کل تراکنش‌های روزانه شیباریوم در یک جهش فوق‌العاده طی دو ماه، از مرز ۳ میلیون گذشته که بالاترین رقم از ۲۸ ژانویه است.

شیباریوم (Shibarum)، بلاکچین لایه ۲ که برای میم کوین شیبا اینو (SHIB) طراحی شده است، به نقطه عطف قابل‌توجهی دست یافته که نشان‌دهنده افزایش فعالیت کاربران و تعاملات آنها است.

داده‌های اخیر بیان می‌کنند که تعداد کل تراکنش‌های روزانه شیباریوم در یک جهش فوق‌العاده طی دو ماه، از مرز ۳ میلیون گذشته که بالاترین رقم از ۲۸ ژانویه است.

تعداد تراکنش‌ها در ۱۶ فوریه، ۱ میلیون بود و تا ۱۸ فوریه به ۲.۴۴ میلیون رسید. در نهایت، این عدد با یک رشد سریع به ۳ میلیون تراکنش در روز رسیده است.

علاوه بر این، تعداد کیف پول‌هایی که با شیباریوم تعامل دارند هم به ۱,۳۵۸,۳۲۰ افزایش یافته است. این افزایش نشان‌دهنده پذیرش گسترده‌تر این پلتفرم است. داده‌های DefiLlama نیز نشان می‌دهند که ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در شبکه شیباریوم، افزایش قابل‌توجهی داشته و در اوایل این ماه از مرز ۱ میلیون دلار عبور کرده است.

حساب رسمی اکوسیستم شیبا در توییتر (X) با جشن گرفتن این موفقیت بزرگ اینطور نوشت:

    به ۳ میلیون تراکنش نزدیک می‌شویم… و هنوز روز تمام نشده است! هفته شگفت‌انگیزی را برای ارتش شیبا آرزو می‌کنیم.

این دستاورد‌ها با تلاش‌های جامعه شیبا اینو برای گسترش اکوسیستم خود، همزمان بوده است. پیش‌بینی‌ها در رابطه با توکن‌های غیرقابل تعویض SHEboshis و توکن‌ کاربردی KNINE، تاثیر بسزایی در رشد اخیر اکوسیستم شیبا اینو داشت.

سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان بازار کریپتو و توکن شیبا اینو، با دقت تاثیرات این دستاوردها را بر قیمت این رمزارز رصد می‌کنند. در حال حاضر، شیبا اینو در آستانه شکست و بریک آوت از الگوی فنجان و دسته (cup and handle) قرار دارد. اگر این شکست با حجم بالا رخ دهد، ارزش شیبا می‌تواند بیش از ۲۱ درصد افزایش یابد. این مسئله به آن اجازه می‌دهد که بالاترین سطح خود در دسامبر ۲۰۲۳ یعنی ۰.۰۰۰۰۱۱۹۵ را دوباره امتحان کند

در طرف مقابل، اگر شیبا نتواند بر مقاومت خط گردن الگو در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۰۴ غلبه کند، ممکن است به سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ عقب‌نشینی کند.

پروژه شیباریوم (Shibarium) چیست؟

شبکه شیباریوم یک راه‌‌حل لایه‌ دوم با تمرکز بر مقیاس‌بندی زنجیره میزبان فعلی خود یعنی اتریوم است. این شبکه توسط تیم توسعه میم کوین شیبا اینو (SHIB) طراحی شده است. پروتکل لایه دوم شیباریوم تراکنش‌های سریع‌تر با هزینه‌های کمتر را امکان‌پذیر می‌کند.

ریوشی ادعا می‌کند Shibarium یک فورک یا شبیه‌سازی از هیچ‌یک از راه حل‌های لایه ۲ موجود نیست، بلکه یک پروژه منحصر به فرد و نوآورانه است که هدف آن ایجاد مقیاس‌پذیری، نوآوری و امنیت در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

واقعیت این است که شیباریوم یک مکان توسعه برای برنامه‌نویسان بلاکچین است. این شبکه به گونه‌ای طراحی شده است که دسترسی سریع‌تر و آسان‌تری به Shib: The Metaverse را که به گفته این شرکت در پایان سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد، فراهم کند.

هدف این راهکار لایه ۲ اتریوم جذب کاربران به یک اکوسیستم کم هزینه است که در درجه اول حول محور خدمات مالی و بازی می‌چرخد. شیباریوم در حال ایجاد جایگاهی در بخش‌های متاورس و بازی، به‌ویژه در بخش NFT است.

در حال حاضر، توکن SHIB بر بستر شبکه اتریوم به عنوان یک توکن ERC-۲۰ کار می‌کند. اما پس از راه‌اندازی این پروتکل، این توکن‌ها قابلیت انتقال و بریج به شبکه Shibarium را دارند.

 

منبع:

رمزارز نیوز

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]