پله مهم حواله درهم برای بازار ارز
پله مهم حواله درهم برای بازار ارز

اکوایران: تحلیل‌گران فنی معتقدند پله ششم تا هفتم کانال ۱۵ هزار تومان در حواله درهم بسیار حیاتی است که اگر بالای آن تثبیت دهد شاهد نوسان در بازار خواهیم بود.

به گزارش اکوایران، قیمت دلار هرات در روز شنبه با گپ مثبت شروع به کار کرد و در نیمه دوم کانال ۵۶ هزار تومان معامله شد. با این حال که بازار شنبه یک روز نیمه تعطیل برای بازار محسوب می‌شد اما قیمت دلار و سکه با قیمت اتاق‌های معاملاتی نوسان داد. قیمت دلار هرات در پشت خط یکشنبه در ۵۶ هزار و ۶۷۰ تومان شروع به کار کرد و با نوسان به سمت مرز مقاومتی حرکت داشت. با این حال قیمت دلار هرات همچنان در ورود به کانال ۵۷ هزار تومان ناکام مانده است. به عقیده تحلیل‌گران قیمت دلار در مرز مهمی قرار گرفته که اگر از آن عبور کند می‌تواند به سمت سقف حرکت کند.

قیمت تتر در روز یکشنبه روز آرامی را سپری کرد و بین ۵۷ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۵۷ هزار و ۴۰۰ تومان نوسان داد. قیمت تتر از دوم اسفند وارد کانال ۵۷ هزار تومان شده است و همچنان در این کانال نوسان می‌دهد.

به عقیده معامله‌گران فنی بازار همچنان در نوسان است. دو عامل ضد نوسان در بازار فعلی فروش سکه‌های جدید بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه و آتش بس در جنگ غزه و اسرائیل است. مقاومت مهم قیمت دلار محدوده ۵۷ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۵۷ هزار و ۲۰۰ تومان است که در صورت شکست قدرتمند از این سطح می‌توان انتظار صعود بیشتر را داشت. در مقابل اول سد کاهش بازار ارز ۵۶ هزار و ۶۰۰ تومان است و حمایت مهمتر بازار ۵۶ هزار و ۲۰۰ تومان است که اگر از دست برود فشار فروش در بازار بیشتر خواهد شد. تحلیل‌گران فنی معتقدند پله ششم تا هفتم کانال ۱۵ هزار تومان در حواله درهم بسیار حیاتی است که اگر بالای آن تثبیت دهد شاهد نوسان در بازار خواهیم بود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]