تجمع والدین دبیرستان دخترانه معروف تهران مقابل آموزش‌وپرورش؛ چرا مدیر مدرسه را تغییر دادید؟
تجمع والدین دبیرستان دخترانه معروف تهران مقابل آموزش‌وپرورش؛ چرا مدیر مدرسه را تغییر دادید؟

اعتراض والدین و دانش آموزان یکی از دبیرستان های معروف در تهران به تغییر مدیر این مدرسه حاشیه ساز شد.

به گزارش نبض بازار،امسال نزدیک به ۲۰ هزار مدیر مدرسه تغییر کردند تا در مدارس تحول ایجاد کنند، تغییری که باعث شده صدای والدین دربیاید.

ظهر امروز (۵ مهر ۱۴۰۲) اولیای دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان ۱ مقابل آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران در خیابان شهید سرپرست تجمع کردند.

صحبت‌های یکی از والدین درباره این تغییر و تحول این مدرسه:

مدیریت جدید مدرسه معلم‌هایی که دانش‌آموزان با آن‌ها ارتباط خوبی داشتند کنار گذاشته، با معلم‌های مردی که در این مدرسه تدریس می‌کردند نیز قطع همکاری کرده‌ است.

دانش‌آموزان به‌دلیل اعتراض در کلاس‌های درس حاضر نمی‌شوند.

مدیریت جدید در بخش‌های مختلف مدرسه دوربین کار گذاشته بود، حتی در سرویس‌های بهداشتی مدرسه، اما وقتی با مخالفت دانش‌آموزان و خانواده‌ها مواجه شد مجبور به جمع‌آوری دوربین‌ها شد.

منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا درباره جابه جایی مدیران مدرسه گفت:جا به جایی ۲۰ هزار مدیر مدرسه نگران کننده است. این احتمال وجود دارد که خالص سازان می‌خواهند از این کانال برای موقعیت خودشان در انتخابات بهره بگیرند.

نوبت به خالص‌سازی در آموزش و پرورش رسید،  معلمان و فرهنگیان ما الان زیر تیغ خالص سازان هستند که این مسئله باعث نگرانی است. مگر می‌شود ۲۰ هزار مدیر مدرسه در مدت زمانی کوتاه جا به جا شوند.