سایت اقتصاد ژورنال در زمینه اخبار اقتصادی بوده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران همچون آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات و قانون جرایم رایانه‌ای فعالیت می‌کند.

همانطور که می دانید مشاهده مطالب از اقتصاد ژورنال رایگان می باشد اما محتوا و مطالب اقتصادی با رصد منابع اخبار اقتصادی ایران و جهان با صرف هزینه و زمان زیاد در اقتصاد ژورنال گردآوری می گردد.

بنابراین اقتصاد ژورنال حق خود را در برابر استفاده های غیرمجاز از محتوا و طرح کلی سایت را محفوظ می داند و تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل و تکی و مجموعه ای یا درج نقل قولی از آن ها در سایر رسانه های چاپی و دیجیتال، متعلق به اقتصاد ژورنال است.

تماس با سایت تحلیلی اقتصاد ژورنال ایران و جهان

وب سایت ها و رسانه ها، لطفا قبل از بازنشر محتوا به شرایط زیر توجه نمایید:

الف. بازنشر مطالب اقتصاد ژورنال در سایت های دیگر، شبکه های اجتماعی تحت وب یا موبایل و همچنین اپلیکیشن‌ها فقط با رضایت نامه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب می باشد. برای این منظور لطفا با ایمیل info@eghtesadjournal.com تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

ب. بازنشر بخشی از مطالب اقتصاد ژورنال در رسانه های دیجیتال، به هر شکل، فقط با ارائه لینک فالو و نوفالو درون متنی (هایپرلینک) و نیز درج نام اقتصاد ژورنال در بخش منابع خبر، مجاز است.

ج. انتشار مطالب اقتصاد ژورنال در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفا با ایمیل info@eghtesadjournal.com تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

د. تمام رسانه ها اعم از چاپی یا دیجیتال، با استفاده کردن از محتواهای تهیه شده توسط اقتصاد ژورنال موافقت می کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

ه. هرگونه استفاده از دیزاین وبسایت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش های مختلف اقتصاد ژورنال که شبیه سازی عینی  تجربه کاربری را به همراه دارد، توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت ها، ممنوع و مشمول پیگیری می شود.

هرگونه بازنشر مطالب اقتصاد ژورنال بدون رعایت موارد ذکر شده در بالا، تخلف محسوب شده و مشول پیگیری با قانون جرایم رایانه‌ای مثل ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی خواهد بود و همچنین حق استفاده از گزارش قانون کپی رایت هزاره دیجیتال یعنی DMCA report گوگل برای اقتصاد ژورنال محفوظ است.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ایمیل info@eghtesadjournal.com تماس بگیرید.

تماس و ارتباط با تیم اقتصاد ژورنال