سه شنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۲
پ
  • شناسه : 26666
  • 19 سپتامبر 2023 - 0:12
  • 0 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

پاسخ بازار به اخبار سیاسی؛ افت قیمت پرطرفدارهای ایران خودرو + جدول

پاسخ بازار به اخبار سیاسی؛ افت قیمت پرطرفدارهای ایران خودرو + جدول
پاسخ بازار به اخبار سیاسی؛ افت قیمت پرطرفدارهای ایران خودرو + جدول

اکوایران:رصد بازار نشان می دهد امروز پرطرفدارهای ایران‌خودرو با افت ۵ تا ۱۸ میلیون تومان راهی بازار شدند، کاهشی که پس از دو هفته در بازار شکل گرفت.

به گزارش اکوایران؛ اخبار سیاسی عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو کاهش قیمت در بازار را به آن نسبت می‌دهند. امروز و پس از آزاد شدن منابع مالی بلوکه شده ایران و مبادله زندانیان میان ایران و آمریکا شاهد کاهشی شدن بازارهای سرمایه‌ای و در نهایت قیمت خودور در بازار بودیم، با این شرایط فعالان بازار معتقدند انتظار چند هفته‌ای بالاخره جواب داد و بازار روند کاهشی به خود گرفت.  

اما فعالان بازار خودرو به دوام این کاهش چندان خوش‌بین نیستند و معتقدند که کاهش قیمت خودرو با توجه به اخبار سیاسی امروز صورت گرفته است، اما نمی‌توان به تداوم این روند چندان امیدوار بود؛ چرا که در حال حاضر بازار خودرو بیش از همه چشم انتظار ورود خودروهای واردتی است و تا زمانی که این خودروها به بازار نرسند نمی‌توان به این عوامل کاهشی چندان دل بست.

 براساس ارزیابی بازار امروز «۲۰۷ پاناروما اتومات» در بازار افتی ۱۸ میلیونی داشت و «هایما S5 پلاس» هم با افت ۱۵ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است «سمند سورن پلاس» در بازار امروز بدون تغییر ۵۸۵ میلیون تومان قیمت خورد، از سوی دیگر «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان قیمت خورد و افتی ۱۵میلیونی را تجربه کرد. ارزیابی بازار نشان می‌دهد «رانا پلاس» هم در بازار امروز افت ۵ میلیونی داشت و ۵۱۰  میلیون تومان قیمت خورد.

براساس ارزیابی‌ها «دناپلاس» هم امروز بدون تغییر ۶۴۰ میلیون تومان قیمت خورد،‌روندی که «دنا پلاس توربو اتومات» خلاف آن را تجربه کرد این خودرو امروز با افتی ۸ میلیونی راهی بازار شد و ۸۱۲ میلیون تومان قیمت خورد. بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» هم امروز افتی ۱۸ میلیونی داشت ۷۸۷ میلیون تومان  قیمت خورد این خودرو هفته گذشته وارد کانال ۸۰۰ میلیونی شد و امروز مجدد تغییر کانال داد.   

ایران اکو 27

فرود «شاهین» در روز شلوغ اخبار سیاسی + جدول قیمت 19 سپتامبر 2023

فرود «شاهین» در روز شلوغ اخبار سیاسی + جدول قیمت

اکوایران: رصد بازار نشان می دهد امروز سایپایی‌ها با افت ۲ تا ۸ میلیون تومان راهی بازار شدند، کاهشی که پس از دو هفته در بازار شکل گرفت و فعالان بازار خودرو از اخبار سیاسی به عنوان عامل این افت یاد می‌کنند.

عربستان فقط در فوتبال گرد و خاک نمی‌کند 19 سپتامبر 2023

عربستان فقط در فوتبال گرد و خاک نمی‌کند

نقش اول پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال برای اکثر افراد ناشناخته بود. اما این بازیگر ناشناخته چنان گرد و خاکی به راه انداخت که همه نگاه ها را به خود معطوف کرد. ولی گرد و خاک عربستان به فوتبال محدود نمی‌شود. سعودی‌ها امروز تقریبا در هر صنعت بزرگی دستی در آتش دارند.  

ایران خودرو فروش فوق العاده دو خودرو را کلید زد 18 سپتامبر 2023

ایران خودرو فروش فوق العاده دو خودرو را کلید زد

اکو ایران : عرضه دو محصول ایران خودرو که پیش تر در سامانه یکپارچه فروش در دسترس متقاضیان قرار گرفته بود، آغاز شد. موعد تحویل این خودروها پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد ژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.