به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بایدن در اظهاراتی مدعی شد که حماس برای حقوق مردم فلسطین نمی‌جنگد. رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه صحبت‌های خود گفت: اسرائیل نیز همانند دیگران حق پاسخ‌گویی را به حملات دارد. اسرائیل وظیفه دارد که به آن‌ها پاسخ دهد. بایدن طی گفت‌وگو با نتانیاهو عنوان کرد که پاسخ آمریکا «قاطع، […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بایدن در اظهاراتی مدعی شد که حماس برای حقوق مردم فلسطین نمی‌جنگد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه صحبت‌های خود گفت: اسرائیل نیز همانند دیگران حق پاسخ‌گویی را به حملات دارد. اسرائیل وظیفه دارد که به آن‌ها پاسخ دهد.

بایدن طی گفت‌وگو با نتانیاهو عنوان کرد که پاسخ آمریکا «قاطع، سریع و شدید» خواهد بود.

وی ضمن ابراز حمایت مجدد از رژیم صهیونیستی گفت که تیم او از زمان آغاز بحران تقریبا در تمامی زمان‌ها با شرکای صهیونیستی در ارتباط بوده‌اند.

بایدن عنوان کرد که گفت‌وگویی با رهبران فرانسه، آلمان، انگلیس و ایتالیا برای ارائه «پاسخی یکپارچه» داشته است.

رئیس‌جمهوری آمریکا در انتها تاکید کرد: هر کشور، هر سازمان و هرکسی که به دنباله بهره‌برداری از این شرایط است، این کار را انجام ندهد. شاید قلب ما شکسته باشد اما عزم‌مان راسخ است.

صبح شنبه حملات سنگین راکتی و موشکی مقاومت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار داده و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد. عملیات طوفان الاقصی پس از آن آغاز شد که مسجد الاقصی طی روزهای گذشته با یورش‌های گسترده شهرک‌نشینان تندرو صهیونیست مواجه شد.

درگیری‌ها امروز (سه‌شنبه) در چهارمین روز از عملیات طوفان الاقصی توسط گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس علیه اشغالگران صهیونیستی ادامه دارد. رژیم صهیونیستی در میان خشن‌ترین حملات هوایی، دریایی و زمینی در چهار روز گذشته، جنگ وحشیانه خود را در نوار غزه عمیق‌تر کرده و صدها شهید و هزاران زخمی بر جای گذاشته است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]