اقتصاد آنلاین – مهدی جهانشاهلوراد؛ ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.اگر قصد خرید خانه در ولنجک را دارید،گزارش امروز ما را از دست ندهید. آپارتمانی ۲۲۰ متری در ولنجک درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته و سه […]

اقتصاد آنلاین – مهدی جهانشاهلوراد؛ ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.اگر قصد خرید خانه در ولنجک را دارید،گزارش امروز ما را از دست ندهید.

آپارتمانی ۲۲۰ متری در ولنجک درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته و سه اتاق خواب داشته باشد، معادل ۵۸ میلیارد تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۱۵ ساله در ولنجک با متراژ ۱۲۰ متر و دو اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۳۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در ولنجک با متراژ ۱۱۵ متر و سنی معادل ۲۱ سال درحالی که این واحد دو خوابه است معادل  ۱۴ میلیاردو ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۲ ساله در ولنجک با متراژ ۱۶۵ متر و سه اتاق خواب و آسانسور و پارکینگ، انباری به بودجه‌ای معادل ۲۵ میلیارد میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ولنجک را دارید، با سرمایه ۲۴ میلیاردو ۵۰ تومان میتوانید واحدی ۱۷ ساله با متراژ ۱۳۰ متر را خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در ولنجک با متراژ ۱۲۱ متر و نوساز درحالی که دو خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۱۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر واحدی با متراژ ۲۳۰ متر مد نطر دارید، یک واحد ۱۵ ساله در ولنجک که ۳ خوابه است، به سرمایه ای معادل ۶۵ میلیارد میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۷ ساله در ولنجک با متراژ ۱۸۱ متر و سه اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۵۳ میلیاردو ۳۹۵ میلیون میلیون تومان دارد.

قیمت خانه در ولنجک

محله متراژ مشخصات سال ساخت قیمت کل(تومان) قیمت هر متر(تومان)
ولنجک ۲۳۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۷ ۶۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۸۲٬۶۰۸٬۰۰۰ 
ولنجک ۲۲۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۳ ۵۸٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۶۳٬۶۳۶٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۲۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۷ ۳۱٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۶۲٬۵۰۰٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۱۵ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۱ ۱۴٬۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۶۵ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۰ ۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۵۱٬۵۱۵٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۳۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۵ ۲۴٬۰۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۸۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۲۱ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۲ ۱۴٬۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۲۲٬۷۲۷٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۰۹ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۰ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۵۰۰  ۱۸٬۳۴۸٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۸۱ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۵ ۵۳٬۳۹۵٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۹۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ولنجک ۸۳ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۲ ۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۸۶٬۷۴۶٬۰۰۰ 
ولنجک ۶۱ ۱خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۰ ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۰۴٬۹۱۸٬۰۰۰ 
ولنجک ۱۹۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۵ ۳۴٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در ولنجک برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]