به گزارش اسپوتنیک، سازمان همکاری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نشست فوق العاده این سازمان برای بررسی تحولات نوار غزه ۱۸ اکتبر (چهارشنبه؛ ۲۶ مهر ماه) برگزار خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، بر اساس اعلام این خبرگزاری، این نشست به درخواست عربستان سعودی و در سطح وزیران امور […]

به گزارش اسپوتنیک، سازمان همکاری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نشست فوق العاده این سازمان برای بررسی تحولات نوار غزه ۱۸ اکتبر (چهارشنبه؛ ۲۶ مهر ماه) برگزار خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، بر اساس اعلام این خبرگزاری، این نشست به درخواست عربستان سعودی و در سطح وزیران امور خارجه کشورهای عضو برگزار خواهد شد.

قرار است این نشست در مقر سازمان همکاری اسلامی در شهر جده عربستان سعودی برگزار شود.

این در حالیست که عربستان سعودی پیشتر به منظور بررسی بحران اخیر در نوار غزه به دنبال تنش آفرینی‌های صهیونیست‌های اشغالگر، خواستار برگزاری نشست فوری وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی شده بود.

شبکه الاخباریه عربستان سعودی اعلام کرده بود که ریاض خواستار برگزاری جلسه فوری سازمان همکاری اسلامی در سطح وزیران امور خارجه است تا هرچه سریع‌تر تنش های ناشی از درگیری اخیر در نوار غزه را بررسی کنند.

در هشتمین روز از عملیات طوفان الاقصی، حملات ارتش رژیم صهیونیستی علیه مناطق شمالی، شرقی و غربی نوار غزه در حالی ادامه دارد که اشغالگران صهیونیست تعمدا کادر درمانی و خبرنگاران و نیروهای خدماتی در این منطقه را هدف قرار می‌دهند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که تعداد شهدای غزه به ۲۲۱۵ نفر و شمار مجروحان به ۸۷۱۴ نفر رسید.

همچنین از زمان شروع نبرد طوفان الاقصی تعداد شهدای کرانه باختری به ۶۴ نفر و تعداد مجروحان این منطقه هم به ۱۱۰۰ نفر رسیده است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]