به گزارش اقتصاد آنلاین؛ شائودو ژو، در نشست خبری با رسانه‌های ایرانی در دفتر مرکزی چری در ووهو درباره ورود برند اکسید با نام اکستریم اظهار کرد: در گام اول دو خودروی اکسید TXL و اکسید VX تا پایان سال جاری به بازار ایران عرضه خواهند شد.وی در ادامه با اشاره به اینکه تمایل داریم […]

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ شائودو ژو، در نشست خبری با رسانه‌های ایرانی در دفتر مرکزی چری در ووهو درباره ورود برند اکسید با نام اکستریم اظهار کرد: در گام اول دو خودروی اکسید TXL و اکسید VX تا پایان سال جاری به بازار ایران عرضه خواهند شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تمایل داریم همه خودروهای اکسید را در بازار ایران عرضه کنیم، تصریح کرد:همه خودروها گواهی تست سی ان کپ دارند که در حال حاضر سی ان کپ تفاوت چندانی با گواهینامه ای ان کپ ندارد و در حد آن معتبر است.

قائم کمپانی چری اینترنشنال درباره تفاوت برند اکسید و جیکو گفت:برند اکسید پریمیوم و  لاکچری است اما جیکو برای نسل جوان و آفرود طراحی شده است و مخاطبان متفاوتی نسبت به اکسید دارد.
ژو در ادامه درباره ورود تکنولوژی خودروهای برقی به ایران گفت: با تیگو ۸ پرومکس فونیکس، تکنولوژی پی اچ ای وی وارد ایران شد و در ادامه با  با برند اکستریم تکنولوژی بی  ای وی وارد خواهد شد.
ژو درباره چرایی موفقیت برند اکسید در بازار ایران تصریح کرد:مردم ایران علاقه بسیاری به خودرو دارند و خودرو و تکنولوژی‌های روز مربوط به آن را  دنبال می‌کنند علاوه بر این بازار ایران نیز بزرگ است و ما با توجه به ویژگی‌های این بازار می توانیم در عرضه برند اکسید با نام اکستریم موفق شویم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]