به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: وزیر ارشاد در جلسه امروز دولت گزارشی از حمایت‌ها و رشد چاپ و فروش کتاب ارائه کرد. وی افزود: جلسه امروز مختص به ادامه بررسی بودجه ۱۴۰۳ بود و با سرعت دولت در برگزاری جلسات فوق‌العاده، تقریبا […]

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: وزیر ارشاد در جلسه امروز دولت گزارشی از حمایت‌ها و رشد چاپ و فروش کتاب ارائه کرد.

وی افزود: جلسه امروز مختص به ادامه بررسی بودجه ۱۴۰۳ بود و با سرعت دولت در برگزاری جلسات فوق‌العاده، تقریبا امروز دور اول بررسی متون پیشنهادی به پایان رسید؛ در این فرآیندهای بررسی اولیه، معمولا پیشنهاداتی از سوی دستگاه‌ها مطرح می‌شود که طی روزهای آتی، موارد اصلاحی آن انجام میگیرد.

جهرمی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم طی دو جلسه عادی و یا فوق‌العاده در دولت، بودجه را نهایی کنیم و در صورت نهایی شدن لایحه برنامه هفتم و تطبیق بودجه با برنامه، امکان ارسال به مجلس وجود خواهد داشت.

جهرمی در جلسه امروز درباره حمایت دستگاه‌ها از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان گزارش داده شد و وزارت نفت در این زمینه رتبه اول را کسب کرد.