اعتراف دروسی بعد از حذف از لیگ اروپا
اعتراف دروسی بعد از حذف از لیگ اروپا

سرمربی رم اعتراف کرد لورکوزن قدرت بسیار زیادی داشت و تیمش با وجود حذف از اروپا قدرتمندانه ظاهر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، لورکوزن در بای آره‌نا میزبان رم بود که در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این بازی سردار آزمون در ترکیب اصلی رم بود و یک پنالتی هم برای تیمش گرفت.
دانیله دروسی سرمربی رم از عملکرد این تیم در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل بایر لورکوزن تمجید کرد. او در صحبت هایی بعد از حذف رم گفت: این یک عملکرد قهرمانانه از سوی تیم من بود اما بایر تیم واقعا قدرتمندی است. فکر می‌کنم در هر دو بازی خوب بازی کردیم ولی شوت‌های کافی به سمت دروازه حریف نزدیم و گاهی اوقات این می‌تواند تفاوت را ایجاد کند. بازیکنانم باورنکردنی بودند. همین چند روز پیش در بازی مقابل یوونتوس تا آخرین ثانیه تمام تلاشمان را کردیم، امشب دوباره مجبور شدیم تحت فشارهای جسمی و روحی باورنکردنی کار کنیم. وقتی دو بر صفر پیش می افتید یعنی به معجزه نزدیک می‌شوید و به منزله این است که درخشان ظاهر شدید.
او در بخش بعدی افزود: هیچ تیمی در این فصل آنها را شکست نداده بود و این نشان دهنده کیفیت بالای لورکوزن است. ما باید به حرکت رو به جلو ادامه دهیم، این روحیه را حفظ کنیم و آخرین بازی های فصل را نیز برنده شویم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]