قطر فقط هزار بلیت به هواداران ایرانی اختصاص داد!
قطر فقط هزار بلیت به هواداران ایرانی اختصاص داد!

بر اساس اعلام کمیته برگزاری رقابتهای جام ملت‌های آسیا تاکنون ۴ درصد از سهمیه بلیت فروشی ورزشگاه در دیدار برابر قطر به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی اظهار کرد: طبق مقررات این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۸ درصد از ظرفیت صندلی‌های ورزشگاه به فدراسیون فوتبال تعلق می‌گیرد که متأسفانه به هر دلیلی که برای ما مورد قبول نیست تا این لحظه چهار درصد را به ایران اختصاص داده‌اند و این یعنی هزار نفر.
وی افزود: بنابراین از تماشاگرانی که در قطر حضور دارند و نتوانسته‌اند از طریق سایت مسابقات بلیت خریداری کنند پیشاپیش عذرخواهی می‌کنیم. امیدواریم با تلاش خوبی که بازیکنان‌مان در دیدار برابر تیم ملی قطر خواهند داشت، با شکست این تیم و صعود به فینال و برطرف کردن این محدودیت‌ها شاهد حضور تماشاگران ایرانی در بازی نهایی باشیم.
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره واکنش ایران به چنین تصمیمی اظهار کرد: نامه‌ای را ممبینی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در این نامه مراتب اعتراض فدراسیون فوتبال ایران اعلام شده و تقاضای رسیدگی داریم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]