حسگر اثرانگشت گلکسی S24 انقلابی در دنیای تلفن‌های همراه!
حسگر اثرانگشت گلکسی S24 انقلابی در دنیای تلفن‌های همراه!

گلکسی اس۲۴ امکاناتی را برای کاربران به ارمغان آورده است که هرگز در اس۲۳ دیده نشده بود. اکنون پس از مدتی مشخص شده است که سامسونگ در این گوشی از حسگر اثرانگشت جدیدتری استفاده کرده است.

تینا مزدکی: با تمام نارضایتی‌ که گلکسی اس۲۴ پس از عرضه با خود به همراه داشت به راحتی می‌توان گفت که این گوشی نسبت به نسل خود پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است. از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به صفحه‌ نمایش روشن‌تر، باتری‌ قوی‌تر و همچنین بدنه محکم‌تر اشاره کرد. حتی در این گوشی کیفیت بلندگو بهبود یافته و حاشیه‌ها نازک‌تر و متقارن‌تر شده‌اند. اکنون مشخص شده است که سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ از حسگر اثرانگشت جدیدتری استفاده می‌کند.

گلکسی اس۲۴، اس۲۴پلاس و اس۲۴ اولترا با حسگر اثر انگشت اولتراسونیک جدیدتر و سریعتر
در بررسی‌های انجام شده بر روی گلکسی اس ۲۴ اولترا مشخص شد که سامسونگ از یک حسگر اثر انگشت سه بعدی اولتراسونیک جدیدتر در جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود استفاده می‌کند. شماره قطعه حسگر اثرانگشت اولتراسونیک گلکسی اس۲۴، QFS4008 است و این در حالی است که شماره قطعه اس۲۳ اولترا QBT2608 است.

کوالکام اطلاعات زیادی در مورد تفاوت‌های بین دو مدل اثرانگشت خوان فاش نکرده است، با این حال به نظر می‌رسد که هر دو دارای اندازه یکسان ۸ میلی متر در ۸ میلی متر و سونیک سه بعدی مبتنی بر اولتراسونیک هستند. حتی در موارد متعدد، به نظر می‌رسد که اس ۲۴اولترا کمی سریعتر از اس۲۳اولترا باز می‌شود و حتی بررسی‌ها نشان دادند که در اس۲۴پلاس هم احتمالا این حسگر به کار رفته است.

بیش از چند سال از عرضه‌ی اثر انگشت ۳D سونیک مکس کوالکام می‌گذرد که بسیار بزرگ‌تر است و منطقه بزرگ‌تری از اثرانگشت خوان ۳D سونیک مورد استفاده در گلکسی اس۲۱اولترا و گوشی‌های از این نسل به بعد را پوشش می‌دهد. با این حال، سامسونگ از این حسگر اثرانگشت در هیچ یک از گوشی‌های خود تا به حال استفاده نکرده بود.
منبع: sammobile
۲۲۷۳۲۳

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]