یکی از مدیران باشگاه استقلال می‌گوید که پس حواشی ایجاد شده درباره فعالیت “کوروش کمپانی” این باشگاه درباره ادامه همکاری با یکی از اسپانسرهایش از مراجع ذی‌صلاح استعلام مجدد گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایسنا، اتفاق تلخی که برای مشتریان “کوروش کمپانی” افتاد، باعث شده شرایط ادامه همکاری باشگاه استقلال با یکی دیگر از کمپانی‌های پیش فروش تلفن همراه که روشی مشابه کوروش کمپانی دارد، نزد افکار عمومی مبهم شود.
این ابهامی زمانی بیش‌تر شد که رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، نامه خصوصی‌اش به باشگاه استقلال درباره مجوز نداشتن این اسپانسر آبی‌پوشان را رسانه‌ای کرد.
با این حال باشگاه استقلال مدعی است همکاری این باشگاه با حامی مالی‌اش که در زمینه پیش فروش تلفن همراه فعالیت می‌کند قانونی است و مشکلی ندارد. یکی از مدیران باشگاه استقلال به خبرنگار ایسنا گفته است، این باشگاه مجوزهای لازم را از مراجع ذی‌صلاح دریافت کرده و سپس اقدام به عقد قرارداد با اسپانسر مورد نظر خود کرده است.
براساس توضیحات این مدیر باشگاه استقلال، پس از آن که برای “کوروش کمپانی” مشکل ایجاد شده، باشگاه استقلال برای اطمینان از وضعیت فعالیت اسپانسرش دوباره از مراجع ذی‌صلاح استعلام گرفته و همه کارها را طبق روال قانونی پیش برده است.
این مدیر استقلال می‌گوید: “علاوه بر این، تا این لحظه این اسپانسر به تمام تعهدات مالی خود عمل کرده و باشگاه استقلال دلیل موجهی برای خروج از قرارداد ندارد اما اگر مشکلی پیش بیاید، چه نهادهای مربوطه جواب منفی به استعلام‌ها بدهند و چه حامی مالی به تعهدات خود عمل نکند، باشگاه استقلال رویه‌اش را تغییر می‌دهد و تبلیغات این حامی مالی را از روی پیراهنش حذف می‌کند؛ همان طور که وقتی اولین چک اسپانسر ابتدای فصل استقلال برگشت خورد، باشگاه تبلیغات این حامی مالی را از روی پیراهن خود حذف کرد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]