سامانه جدید گزارش‌دهی داوطلبانه ایمنی سازمان هواپیمایی کشوری به روزرسانی شد
سامانه جدید گزارش‌دهی داوطلبانه ایمنی سازمان هواپیمایی کشوری به روزرسانی شد

یازرلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از به روزرسانی سامانه جدیدگزارش دهی داوطلبانه ایمنی بر روی پرتال این سازمان خبر داد.

به گزارش بازار، جعفر یازرلو سخنگوی این سازمان از به‌روزرسانی سامانه جدید گزارش دهی داوطلبانه ایمنی بر روی پرتال این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به مقررات بین‌المللی ایکائو و مقررات و شیوه نامه‌های مصوب سازمان هواپیمایی کشوری، علاوه بر گزارش‌های اجباری ایمنی، باید سیستم گزارش داوطلبانه ایمنی برای شناسایی خطرات و شرایط نا امن و خطراتی که هنوز باعث بروز حادثه نشده، ایجاد شود.
وی افزود: در این راستا سامانه جدید گزارش دهی داوطلبانه ایمنی به آدرس https://voluntary.cao.ir/ به منظور ارتقای سطح ایمنی صنعت هوانوردی جمهوری اسلامی ایران به‌روزرسانی شد و تمامی افراد جامعه به ویژه فعالان صنعت هوانوردی می‌توانند مواردی از جمله رخدادها، خطرات و تهدیدهای بالقوه و بالفعل مرتبط با ایمنی هوانوردی را در این سامانه گزارش دهند.
یازرلو تصریح کرد: در این سامانه امنیت اطلاعات فردی گزارش دهنده، مطابق با آئین نامه مصوب هیئت وزیران، توسط سازمان هواپیمایی کشوری تامین و از گزارش ارسالی علیه وی استفاده نخواهد شد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]