رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حیف بود که آیت‌الله رئیسی در بستر جان خود را از دست دهد، یادآور شد: به گفته شهید سلیمانی باید قبل از به شهادت رسیدن شهید بود و این شهید بودن در چهره آیت‌الله رئیسی قابل مشاهده بود. وی ادامه داد: امروز می‌بینیم و جز این هم انتظار […]

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حیف بود که آیت‌الله رئیسی در بستر جان خود را از دست دهد، یادآور شد: به گفته شهید سلیمانی باید قبل از به شهادت رسیدن شهید بود و این شهید بودن در چهره آیت‌الله رئیسی قابل مشاهده بود.

وی ادامه داد: امروز می‌بینیم و جز این هم انتظار نیست که همه و همه با هر تفکر و دیدگاه سیاسی و اقتصادی، در سوگ این شهید بزرگوار و دیگر شهدای ما هستند و از ته دل حسرت می‌خورند و وجود آنها را بزرگ می‌دارند و این سبب انسجام ملت ما خواهد شد.

چمران با بیان اینکه در آستانه ولادت امام رضا (ع) آیت الله رئیسی عیدی خود را گرفت و به خیل شهدا پیوست، تصریح کرد: ما باید از این حوادث درس بگیریم و بیاموزیم که ممکن است یک رأی نباشیم اما باید یکدل باشیم. اگر یکدل باشیم قطعا و یقینا به موفقیت دست خواهیم یافت. 

رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد: تمام حوادثی که بر ما رخ داده شاهد این بوده که دست الهی روی سر این ملت بوده است. امروز پس از این حادثه بزرگ که بسیاری فکر می کنند ایران اسلامی به هم خواهد ریخت و حوادثی رخ خواهد داد، دیدیم و می بینیم که جمهوری اسلامی با صلابت و قدرت راه خود را می‌پیماید.

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]