حمایت حداکثری از سرمایه گذاران مورد توجه دولت باشد
حمایت حداکثری از سرمایه گذاران مورد توجه دولت باشد

زنجان-طاهری،نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس،بر  لزوم حمایت حداکثری از سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: باید دولت حمایت ویژه ای از تولید کنندگان داشته باشد.

مصطفی طاهری در گفتگو با خبرنگار بازار،با اشاره به شعار نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری،گفت: اقتصاد ایران ظرفیت تحریم پذیری بسیار بالایی دارد و به راحتی قابلیت تحریم شدن است.
وی با بیان اینکه دلیل این اتفاق را می‌توان در خام فروش بودن و عدم تنوع تولید کشور جستجو کرد،ابراز داشت: برای حل مشکل راحت تحریم شدن باید کاری کرد تا هزینه‌های اعمال تحریم علیه کشور افزایش یابد و این اتفاق نخواهد افتاد مگر با جهش و تنوع دادن به تولید کشور،. در واقع، جهش تولید تنها راه فلج کردن تحریم‌‍‌های اقتصادی است.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه امروزه مشارکت مردمی در اقتصاد ایران قابل قبول نبوده و با موانع جدی مواجه می‌باشد،تصریح کرد: با توجه به شعار سال توجه ویژه لازم است تا مشارکت مردم در اقتصاد از شعار خارج شده و در عمل شاهد حضور مردم در تولید باشیم.
طاهری،بر لزوم حمایت حداکثری از سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: باید دولت حمایت ویژه ای از تولید کنندگان داشته باشد چرا که توجه به این مهم اشتغال کشور را هم تقویت می کند.
وی با بیان اینکه تولید واقعی و اقلام مورد نیاز مردم باید مدنظر باشد،یاد آورشد: کیفیت نباید فدای تولید شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]