انتقال بیش از ۲۷ هزار زائر اربعین طی ۷ روز گذشته از تهران به مرزها
انتقال بیش از ۲۷ هزار زائر اربعین طی ۷ روز گذشته از تهران به مرزها

دبیر ستاد اربعین استان تهران گفت: از آغازین روز جابجایی زوار اربعین به مرزهای کشور تابحال، ۱۰۹۸ سرویس تعداد ۲۷۳۵۳ زائر حسینی را از مبدا تهران به مرزهای کشور منتقل کرده‌اند.

مهدی قلی‌زاده، رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دبیر ستاد اربعین استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تهران در تشریح آمار سفر زائرین اربعین ۱۴۰۲ از مقصد تهران به مرزها اظهار کرد: در روز گذشته مورخ دوم شهریورماه ۱۴۰۲ جمعاً ۳۳۲ سرویس از مبدا تهران راهی مرزها شدند و در این راستا ۸۵۲۹ زائر سفر اربعین خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: در این رابطه از مبدا تهران ۲۸۹ سرویس تعداد ۷۴۰۹ زائر را به مرز مهران، ۱۸ سرویس تعداد ۴۵۲ زائر را به مرز شلمچه، ۲ سرویس تعداد ۵۰ زائر را به مرز چذابه، ۱۷ سرویس تعداد ۴۸۷ زائر را به مرز خسروی، ۸ سرویس تعداد ۱۰۹ زائر را به مرز باشماق و یک سرویس تعداد ۲۲ زائر را به مرز تمرچین منتقل کردند.

دبیر ستاد اربعین استان تهران در پایان گفت: همچنین از آغازین روز جابجایی زوار اربعین امسال به مرزهای کشور تابه‌حال، ۱۰۹۸ سرویس تعداد ۲۷۳۵۳ زائر حسینی را از مبدا تهران به مرزهای کشور منتقل کرده‌اند.

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]