دستگیری ۵۴۹ متهم قاچاق کالا و ارز در غرب استان تهران
دستگیری ۵۴۹ متهم قاچاق کالا و ارز در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: امسال در رابطه با کشف کالای قاچاق و ارز، ۴ هزار و ۳۴۶ میلیارد ریال کشفیات را به ثبت رسانده‌ایم که در این رابطه ۵۴۹ قاچاقچی کالا و ارز دستگیر شدند.

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تهران پیرو اقدامات فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: امسال در رابطه با کشف کالای قاچاق و ارز، ۴ هزار و ۳۴۶ میلیارد ریال کشفیات را به ثبت رسانده‌ایم که در این رابطه نسبت به سال گذشته ۶۵ درصد افزایش کشف انجام شده است.

وی گفت: تعداد پرونده‌هایی که پیرو این نظارت‌ها کشف شده نیز ۴۵۳ مورد است و تعداد متهمین دستگیرشده در این خصوص ۵۴۹ نفر می‌باشد.

گفتنی است سردار عزیزی طی بازدید از خبرگزاری فارس در هفته نیروی انتظامی، منطقه غرب استان تهران را چهارمین کانون جرم‌خیز کشور بعد از تهران بزرگ، استان خراسان رضوی و اصفهان دانسته و گفته بود: با تلاش‌های انجام شده از ابتدای امسال، به ویژه در ۴ ماه اخیر توانسته‌ایم جرائم و تخلفات حوزه غرب تهران را مهار کنیم و شاهد کاهش ۲ درصدی نرخ رشد جرائم نسبت به سال گذشته باشیم.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرده بود: پلیس نسبت به سال گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش کشفیات در حوزه‌های مختلف را به ثبت رسانده است.

پایان پیام/