سارق و مالخر ۵ تُن ضایعات ری دستگیر شدند
سارق و مالخر ۵ تُن ضایعات ری دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق سابقه دار که پنج تن ضایعات از محدوده باقرشهر سرقت کرده بود خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ری، سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: سوم تیر ماه امسال با وقوع سرقت پنج تن ضایعات پلاستیک در محدوده باقرشهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار عوامل تجسس کلانتری ۱۷۵ قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران تجسس کلانتری باقرشهر با حضور در محل سرقت دریافتند که سارق با تخریب قفل ها، وارد انبار شده و پنج تن ضایعات پلاستیکی سرقت کرده است ماموران با پایش تصویری دوربین های شهری و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار، سارق به همراه مالخر اموال مسروقه را که افرادی حدود ۳۷ و ۴۲ ساله را شناسایی کردند و در ادامه مخفیگاه متهمان شناسایی و نتیجه بررسی های انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

به گفته طرهانی، متهمان در ۲ عملیات منسجم و مجزا دستگیر شدند و در بررسی‌های اولیه از مخفیگاه مالخر اموال مسروقه، حدود یک تن از ضایعات به سرقت رفته کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری باقرشهر در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی اعتراف و انگیزه خود را تامین نیاز های مالی عنوان کردند که هر دو متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]