۱۴۱۲ برنامه عفاف و حجاب در استان تهران برگزار می‌شود
۱۴۱۲ برنامه عفاف و حجاب در استان تهران برگزار می‌شود

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران از برگزاری بیش از ۱۴۱۲ برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به نامگذاری هفته حجاب و عفاف از هفدهم تا بیست و سوم تیر ماه، اظهار کرد: بیش از ۱۴۱۲ برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

وی گفت: راهپیمایی و تجمع در ۱۸ شهرستان با حضور مسئولان و امضاء طومار مطالبه گری از ۲۷ ارگان متولی امر حجاب و عفاف و برگزاری بیش از ۳۳۰ نشست، همایش، کارگاه و جشنواره با محوریت تبیین و الگوسازی هویت زن مسلمان در سطح پارک ها، بوستان ها، ورزشگاه ها، بازار روز و مساجد و پایگاه ها از جمله برنامه های استان تهران است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران افزود: بیش از ۵۷ نمایشگاه با محوریت تبیین مسئله عفاف و حجاب با عناوین حجاب میراث کهن، زن هزاره سوم، جواهرانه، حجاب در ادیان ابراهیمی، حجاب آرامش روانی جامعه و غیره در سطح پارک ها، بوستانها، ادارات و مناطق پر تردد شهرستان ها به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می شود. 

سردار احمد ذوالقدر ادامه داد: برگزاری بیش از ۱۵۹ عنوان مسابقه فرهنگی، هنری و ورزشی، اجرای ۲۱۱ مانور فرهنگی، پیاده روی بانوان محجبه، برپایی ایستگاه های عکاسی، اجرای سرود دختران و پسران نونهال، برپایی میزهای خدمت و مشاوره، کافه گفتگو و پاتوق های گفتگوی دخترانه، تجلیل از بانوان محجبه و نخبه، اردوی جهادی و غیره از دیگر برنامه هایی است که به همت نواحی، پایگاه ها و حوزه های بسیج سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران اجرا می‌شود.

پایان پیام/