برگزاری یازدهمین کنفرانس ملی ماهی شناسی ایران
برگزاری یازدهمین کنفرانس ملی ماهی شناسی ایران

بندرعباس- یازدهمین کنفرانس ملی ماهی شناسی ایران در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بازار، محمدرضا صفا در حاشیه یازدهمین کنفرانس بین اللملی ماهی شناسی به میزبانی اتاق بازرگانی هرمزگان، گفت: یکی از پایه‌های اساسی کار اقتصادی، فراهم نموندن زیرساخت‌ها است. یکی از مهم‌ترین این موضوعات، شامل اطلاعات عمومی فعالان اقتصادی در زمینه‌های گوناگون است.
وی ادامه داد: ما در همین راستا، کلاس‌ها، برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته‌ایم و با دانشگاه‌ها تبادل اطلاعات انجام می‌دهیم.
رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان، افزود: کنفرانس‌ها و همایش‌ها نیز در همین راستا به همکاری دانشگاه‌ها و انجمن‌ها برگزار می‌شود تا در جهت رشد علمی فعالان اقتصادی مفید واقع شود.
صفا در یازدهمین کنفرانس ملی ماهی شناسی ایران،گفت: ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه پژوهشکده مطالعات مُکران ارسال شد.
محمد رضا صفا، عنوان کرد: محورهای کنفرانس بیوسیستماتیک و تبار شناسی، حفاظت و تنوع زیستی ژنتیک و زیست فناوری، زیست شناسی، بوم شناسی و جغرافیای زیستی، تکثیر و پرورش فیزیولوژی و تغذیه، تکنولوژی صید، مدیریت صید و ارزیابی ذخایر، شیلات، توسعه پایدار واقتصاد دریامحور، فرآوری محصولات شیلاتی و ایمنی غذایی، بهداشت و بیماری ها، ماهیان زینتی است.
صفا با اشاره به اینکه سه نشست تخصصی را در این کنفرانس برگزار کردیم، توضیح داد: پرورش ماهی در قفس، تولید اشتغال پایدار جوامع محلی، بازمهندسی ساختار استخرهای پرورش میگو به منظور ارتقای مدیریت بهداشتی مزارع، بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان نام برد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]