نمایشگاه گردشگری تهران فرصت ویژه برای توسعه اقتصادی اروند است
نمایشگاه گردشگری تهران فرصت ویژه برای توسعه اقتصادی اروند است

آبادان- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران فرصت ویژه برای توسعه اقتصادی اروند بوده و شرایط برای حضور فعالان فراهم شده است.

علی زارعی در گفتگو با خبرنگار بازار تنوع گردشگری در اروند را یک فرصت بی بدیل دانست و اظهار کرد: گردشگری طبیعی، تاریخی، دفاع مقدس، آبی، ورزشی، مذهبی، خوراک و … اروند را به فرصت نوین گردشگری ایران تبدیل کرده است.
وی با تأکید بر اینکه سازمان منطقه آزاد اروند بسترهای لازم برای حضور همه فعالان گردشگری در نمایشگاه تهران را فراهم کرده است، افزود: از فعالان گردشگری، صنایع دستی، آژانس‌های مسافرتی، جامعه هتل‌داران و … منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) دعوت می‌ شود که به صورت فعال و برای معرفی کسب و کار و فعالیت خود در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، توضیح داد: حضور در نمایشگاه بین‌ المللی گردشگری فرصت مناسبی برای دستیابی به دستاوردهای موردنظر بر پایه توانمندی ‌ها و ظرفیت‌ ها، معرفی محصولات و ارتباط با سایر فعالان عرصه گردشگری و صنایع دستی در ابعاد وسیع به منظور رونق بخشیدن به اقتصاد این صنعت است.
لازم به ذکر است، هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ۱۴۰۲ از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]