به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی عملیات طوفان الاقصی از روز شنبه، آمار کشته‌شدگان اسراییلی به ۱۲۰۰ تن و مجروحان به بیش از ۳۰۰۰ تن افزایش یافته است. صبح شنبه حملات سنگین راکتی و موشکی مقاومت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی عملیات طوفان الاقصی از روز شنبه، آمار کشته‌شدگان اسراییلی به ۱۲۰۰ تن و مجروحان به بیش از ۳۰۰۰ تن افزایش یافته است.

صبح شنبه حملات سنگین راکتی و موشکی مقاومت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار داده و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد. عملیات طوفان الاقصی پس از آن آغاز شد که مسجد الاقصی طی روزهای گذشته با یورش‌های گسترده شهرک‌نشینان تندرو صهیونیست مواجه شد.

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی برای پنجمین روز متوالی ادامه دارد که وزارت بهداشت غزه در آخرین به‌روزرسانی خود از آمار قربانیان حملات جاری به نوار غزه از افزایش تعداد شهدا و مجروحان این تجاوزات خبر داد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]