اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛ اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در میرداماد را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه نقلی در میرداماد با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید. اگر قصد اجاره یک  واحد نقلی در […]

اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛ اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در میرداماد را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه نقلی در میرداماد با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد نقلی در میرداماد را دارید، یک واحد ۶۵ متری ۲۰ ساله که پارکینگ،آسانسور،انباری دارد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در میرداماد هستید می‌توانید یک خانه نقلی با متراژ ۵۰ متر که انباری،پارکینگ،آسانسور دارد را با پول پیش ۴۰۰ میلیونی و اجاره ۱۹ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در میرداماد کرایه کنید.

اگر واحدی در میرداماد مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۵۶ متری است و یک خوابه و انباری دارد با رهن ۱۰۰ میلیون و اجاره ۱۴ میلیون تومانی در میرداماد برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در میرداماد با متراژ ۴۵ متر در حالی که ۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۱۳ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میرداماد به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۶۲ متر که انباری،پارکینگ،آسانسور دارد را با پول پیش ۲۵۰ میلیون و اجاره ۲۰ میلیون تومانی در میرداماد کرایه کنید.

همچنین باز یک واحد در میرداماد با متراژ ۶۵ متر ۲۰ ساله یک آسانسور،انباری،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۱میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومانی در میرداماد برای اجاره قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه نقلی در میرداماد به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه نقلی در میرداماد
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
میرداماد ۶۵ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۸۲ ۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میرداماد ۵۰ ۱خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۴۰۲ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۹٬۵۰۰٬۰۰۰ 
میرداماد ۵۶ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۵ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میرداماد ۴۵ ۱خوابه ۱۴۰۱ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۳٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میرداماد ۶۲ ۱خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۶ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میرداماد ۶۳ ۱خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۷ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۱،۰۰۰،۰۰۰
میرداماد ۶۵ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۸۲ ۱،۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰
میرداماد ۵۰ ۱خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۸۶ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در میرداماد برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]