به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مارک بویل یک نویسنده ایرلندی است که بیشتر به دلیل زندگی بدون پول از سال ۲۰۰۸ و زندگی بدون فناوری مدرن از سال ۲۰۱۶ شناخته شده است. مارک بویل، سال‌ها بدون پول زندگی کرده و حالا به الگوی افراد زیادی در سراسر دنیا تبدیل شده که می‌خواهند […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مارک بویل یک نویسنده ایرلندی است که بیشتر به دلیل زندگی بدون پول از سال ۲۰۰۸ و زندگی بدون فناوری مدرن از سال ۲۰۱۶ شناخته شده است. مارک بویل، سال‌ها بدون پول زندگی کرده و حالا به الگوی افراد زیادی در سراسر دنیا تبدیل شده که می‌خواهند هر طور شده از این افیون دوست داشتنی خلاص شوند.

مردی که ۱۵ سال بدون پول زندگی کرد! + عکس

او در انگلیس به «مرد بدون پول» معروف شده، از سال ۲۰۰۸ سبک زندگی متفاوتی را در پیش گرفته که پول در آن جایی ندارد. او همچنین از فناوری و انواع وسائل مدرن دوری می‌کند و زندگی‌اش به طبیعت نزدیک‌تر است. او در سال ۲۰۰۷ خانه گران‌قیمتش را با الهام گرفتن از زندگی مهاتما گاندی که گفته بود تغییر را باید خود فرد ایجاد کند فروخت، سبک زندگی جدیدش را شروع کرد. از آن زمان، او مایحتاجش را با تبادل به‌دست می‌آورد. او گفته که این کار، اصلا آسان نیست و قطع ارتباط با رفاه زندگی روزمره حتی سخت هم است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]