جزئیات جدید طرح کالابرگ الکترونیکی / حساب سرپرستان کی شارژ می‌شود؟
جزئیات جدید طرح کالابرگ الکترونیکی / حساب سرپرستان کی شارژ می‌شود؟

آخرین جزئیات طرح کالابرگ الکترونیکی اعلام شد.

به گزارش نبض بازار ، طبق گفته مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون ، مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد.

علیرضا عسگریان در مورد استقبال مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه، اظهار داشت: با اجرای این طرح از ۱۸ بهمن تا کنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالا‌های خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.

به گفته وی، از این رقم ۸ هزار میلیارد تومان سهم دولت و ۲۸ هزار میلیارد تومان سهم آورده مردم در طرح فجرانه است. میزان استقبال مردم از طرح فجرانه تا کنون به ۶۸ درصد رسیده است.
معاون امور رفاهی وزیر تعاون همچنین در مورد جمعیت استفاده کننده از طرح فجرانه گفت: تا کنون حدود ۱۴ میلیون خانوار با جمعیت بیش از ۴۲ میلیون نفر از طرح فجرانه استقبال کرده‌اند.همچنین سید رضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون در مورد فروشگاه‌های همکار در طرح فجرانه می‌گوید: ۲۱۰ هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر کشور به این طرح پیوسته‌اند، همچنین دو فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و اسنپ مارکت نیز برای خرید غیر حضوری مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه در دستری مردم برای خرید غیر حضوری قرار دارند.
یحیوی این را هم یادآور شد، مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در ۷ دهک کم درآمد انجام می‌شود.
یحیوی در مورد استقبال دهک‌ها از طرح فجرانه، عنوان کرد که در سه دهک ۱ تا ۳ میزان استقبال ۷۵ درصد بوده است.

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]