پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲
پ
 • شناسه : 42017
 • 15 نوامبر 2023 - 17:07
 • 28 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

بیانیه جدید دو شرکت فولادی بورس درباره نرخ گاز

بیانیه جدید دو شرکت فولادی بورس درباره نرخ گاز
بیانیه جدید دو شرکت فولادی بورس درباره نرخ گاز

شرکت زرین معدن آسیا نیز از سهام‌داران خود دعوت کرده است که روز شنبه هفته آینده جلسه هیئت مدیره این شرکت در خصوص توضیحات صورت‌های مالی ارائه شده شش ماه منتهی به شهریور ماه سال جاری را به صورت آنلاین مشاهده کنند. نماد دکپسول نیز در شش ماهه حسابرسی شده سود خالص ۱۸۰ میلیارد تومان […]

شرکت زرین معدن آسیا نیز از سهام‌داران خود دعوت کرده است که روز شنبه هفته آینده جلسه هیئت مدیره این شرکت در خصوص توضیحات صورت‌های مالی ارائه شده شش ماه منتهی به شهریور ماه سال جاری را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

نماد دکپسول نیز در شش ماهه حسابرسی شده سود خالص ۱۸۰ میلیارد تومان را برای خود شناسایی کرده که با رشد ۱۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه بوده است. همچنین نماد پتروشیمی جم پیلن در شش ماه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری با درآمد عملیاتی ۵ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومانی به سود خالص ۳۲۲۸ میلیارد تومان رسیده است که رشد بیش از ۵۰ درصدی نسبت به دوره قبل را نشان می‌دهد.

 

واکنش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی؛ آلودگی ارتباطی به بنزین ندارد 29 نوامبر 2023

واکنش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی؛ آلودگی ارتباطی به بنزین ندارد

اکوایران: به گفته مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اکنون بنزین در تهران با استاندارد اروپا توزیع می‌شود و اکتان آن هم مناسب است و اشکالی ندارد، ایراد در تعداد خودروها، کیفیت و خودروهای تک‌سرنشین است.

زمان صدور کارت سوخت به ۱۰ روز کاهش پیدا کرد 29 نوامبر 2023

زمان صدور کارت سوخت به ۱۰ روز کاهش پیدا کرد

اکوایران: تفاهم‌نامه راه‌اندازی سامانه برخط ثبت درخواست صدور کارت هوشمند سوخت بین شرکت پژوهش و توسعه ناجی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی امضا شد.

کاهش قیمت بنزین در آمریکا طی ۶۰ روز متوالی 28 نوامبر 2023

کاهش قیمت بنزین در آمریکا طی ۶۰ روز متوالی

اکوایران: گزارش‌ها حاکی از آن است که روند کاهشی قیمت بنزین در آمریکا ادامه دارد و قیمت بنزین در دو ماه گذشته، نزولی بوده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.