ابوعبیده: پس از گذشت ۲۰۰ روز، مقاومت فلسطین همچنان استوار است
ابوعبیده: پس از گذشت ۲۰۰ روز، مقاومت فلسطین همچنان استوار است

سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز (سه شنبه) تأکید کرد که دشمن صهیونیستی پس از گذشت ۲۰۰ روز از جنگ، در باتلاق غزه گرفتار شده و مقاومت همچنان ثابت قدم است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایرنا، «ابوعبیده» گفت که ارتش رژیم صهیونیستی پس از گذشت ۲۰۰ روز از جنگ غزه همچنان در باتلاق غزه گرفتار شده و تنها به کشتار و ویرانی بیشتر ادامه می‌دهد.
الجزیره به نقل از وی نوشت: دشمن صهیونیستی پس از ۲۰۰ روز هنوز بدون هدف است و هیچ افق روشنی ندارد. اسرای آن (رژیم) نیز آزاد نشده‌اند اما در مقابل، مقاومت فلسطین با گذشت ۲۰۰ روز از جنگ همچنان استوار همانند کوه ایستاده است.
ابوعبیده افزود که جهان، قهرمانی و رشادت مبارزان فلسطین را مشاهده کرد؛ ضربات دردناک مقاومت تنها در زمان مقابله با حملات دشمن نبود بلکه دشمن در زمان عقب‌نشینی نیز با ضربات مقاومت مواجه شد.
ابوعبیده تأکید کرد که ضربات مقاومت به دشمن همچنان ادامه‌ دارد و اشکال جدید و متنوعی خواهد داشت. تا زمانیکه دشمن صهیونیستی به تجاوزات خود ادامه می‌دهد و همچنان در خاک سرزمین فلسطین حضور دارد، این ضربات نیز ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: نیروهای اشغالگر در تلاش هستند تا چنین به جهانیان القا کنند که بر همه گروه‌های مقاومت پیروز شده‌اند اما این یک دروغ بزرگ است.
ابوعبیده گفت: دشمن طی ۲۰۰ روز هیچ هدفی را محقق نکرده و تنها مرتکب کشتار جمعی، ویرانی و قتل‌عام شده است. ما از حقوق اساسی ملت فلسطین از جمله عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی، رفع محاصره و بازگشت آوارگان به سرزمین خود، چشم‌پوشی نخواهیم کرد.
سخنگوی گردان‌های القسام همچنین تأکید کرد: دشمن سعی دارد از تمامی وعده‌های خود در مذاکرات شانه‌ خالی و وقت‌کُشی کند؛ خون‌هایی که ریخته شده است هرگز جز با گرفتن حق طبیعی ما و تحقق شروط مقاومت، جبران نخواهد شد. کابینه دشمن در دستیابی به تبادل اسرا وقت‌کُشی و در مسیر تلاش میانجی‌گران برای دستیابی به آتش‌بس کارشکنی می کند.
وی از تلاش‌های نظامی و مردمی به ویژه در جبهه‌های لبنان، یمن و عراق قدردانی کرد و به مقاومت قهرمانانه فلسطین در کرانه باختری و تمامی کسانی که در هر نقطه از خاک فلسطین در تلاش برای مقابله با دشمن هستند، درود فرستاد. 
ابوعبیده خواستار تشدید فعالیت‌های مردم اردن برای مقابله با رژیم صهیونیستی شد و گفت: دوره‌ عربده‌کشی بدون مؤاخذه دشمن به سر آمده است. 
وی در خصوص پاسخ تنبیهی ایران به تجاوزات رژیم صهیونیستی نیز تأکید کرد: ما میزان تأثیرگذاری پاسخ ایران و ضربات آن به دشمن را درک می‌کنیم.
سخنگوی گردان‌های القسام در خصوص اسرای رژیم صهیونیستی نزد مقاومت فلسطین، تصریح کرد: احتمال تکرار سناریوی «ران آراد» درباره اسرای دشمن در غزه بیشتر است. توپ اکنون در زمین دشمن است اما وقت تنگ و فرصت اندک است. آنچه از نظر نتانیاهو فشار نظامی نامیده می‌شود، تنها ما را به سمت پایداری بر موضع خود سوق می‌دهد. خانواده‌های اسرای رژیم اشغالگر خواهند فهمید که کابینه فاشیستی آن‌ها در حق این خانواده چه فاجعه و مصیبتی را مرتکب شده است. 
وی افزود: دشمن جنایتکار همچنان برای ترمیم چهره مخدوش خود تلاش می‌کند اما چیزی جز ننگ و عار عاید آن نمی‌شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]