لاپید: یک نفر نتانیاهوی دیوانه را متوقف کند!
لاپید: یک نفر نتانیاهوی دیوانه را متوقف کند!

رهبر مخالفان نتانیاهو در کنست اعلام کرد هیچ کس در اسرائیل نیست که دیوانگی نتانیاهو را متوقف کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، یائیر لاپید رئیس مخالفان در کنست اسرائیل امروز دوشنبه خواستار توقف اظهارات غیر ضروری از سوی مسئولین عالی‌رتبه اسرائیلی شد زیرا چنین رفتاری فقط روند دستیابی به توافق مربوط به آزادی اسرا با حماس را پیچیده تر می‌کند.
به نوشته رسانه‌های عبری زبان، لاپید تاکید کرد: این اعلامیه ها، تهدیدها و اظهارات غیر ضروری از سوی وزرای کابینه بنیامین نتانیاهو در رابطه با بازداشت شدگان و مرتبط کردن آنها با مسایل سیاسی و ماجراجویی‌های رسانه‌ای باید فورا متوقف شوند.
نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی خطاب به نخست وزیر فعلی گفت آیا تو واقعا دیوانه‌ای؟ کسی در اسرائیل پیدا نمی‌شود که حس مسئولیت پذیری داشته باشد و این دیوانگی را متوقف کند؟
وی افزود: اظهاراتی که مسئولین و افراد نزدیک به نتانیاهو اعلام کردند فقط منجر به فروپاشی توافق آزادی ربوده شدگان شده و چیزی جز مدیریت بد مذاکرات نیست.
یائیر لاپید در ادامه تاکید کرد، کابینه فعلی اسرائیل به کلی به گروگان‌ها پشت کرده است، در چنین شرایطی اسرائیل باید هر نوع اقدامی را برای بازگردان آنها انجام دهد.
به نوشته رسانه‌های عبری زبان این اظهارات لاپید بعد از آن اعلام شد که بسیاری از تحلیل‌گران بنیامین نتانیاهو را مسئول فروپاشی آخرین دور مذاکرات با حماس در قاهره معرفی کردند.
  در همین راستا یک مسئول اسرائیلی که نامش اعلام نشد، در گفتگو با روزنامه نیویورک تایمز اعلام کرد: سخنان و اظهارات نتانیاهو در رابطه با تهاجم زمینی به رفح باشد تشدید مواضع حماس در مذاکرات مربوط به آزادی گروگان‌ها و آتش بس شد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]