به گزارش اقتصاد آنلاین؛ رولزرویس تعبیر منتقدان خودرویی در توصیف هونگچی H۵ است که به دلیل شباهت فوق العاده بدنه و فضای داخلی این سدان لوکس چینی با خودروی تشریفاتی رولزرویس است. البته هونگچی H۵ نیز با هدف بکارگیری در مراسم‌های تشریفاتی کشور چین طراحی شده و با انتخاب شرکت BM CARS به ایران خواهد […]

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ رولزرویس تعبیر منتقدان خودرویی در توصیف هونگچی H۵ است که به دلیل شباهت فوق العاده بدنه و فضای داخلی این سدان لوکس چینی با خودروی تشریفاتی رولزرویس است. البته هونگچی H۵ نیز با هدف بکارگیری در مراسم‌های تشریفاتی کشور چین طراحی شده و با انتخاب شرکت BM CARS به ایران خواهد آمد.
بنابراین چنانچه مراحل اداری قیمت‌گذاری این محصول سپری شود در خیابان‌های ایران شاهد تردد این سدان لوکس با پیشرانه ۲ لیتری توربو GDI و ۲۲۲ اسب بخار قدرت و ۳۴۰ نیوتن متر گشتاور خواهیم بود. این پیشرانه به همراه گیربکس ۸ سرعته AT ساخت Aisin ژاپن عرضه می‌شود. این تیپ از هونگچی H۵ رکورد مصرف سوخت ۶.۲ لیتر در صد کیلومتر را به نام خود ثبت کرده و شتاب صفر تا صد رسمی آن نیز ۹ ثانیه برآورد شده است. ویژگی بارز دیگر هونگچی H۵ استاده از ۹ ایربگ است که آن را در رده خودروهای ایمن قرار می‌دهد.

بستیون T۷۷؛ خودرویی با استانداردهای فولکس واگن

بستیون T۷۷ یک SUV با ۱۶۶ اسب بخار با گشتاور ۲۵۸ نیوتون و ۱.۵ لیتری توربوشارژ با طراحی کم‌نظیر فضای داخلی نیز پشت‌ درهای قیمت گذاری معطل مانده است. این خودرو که با استانداردهای اروپایی و شرکت فولکس واگن مشهور شده حالا قرار است با تلاش‌های شرکت BM CARS وارد ایران شود.
با ورود بستیون، سبد محصولات SUV ایران متنوع می‌شود و این خودرو با توجه به ویژگی‌های فنی و اپشن‌های متعدد آن می‌تواند سلیقه و سطح توقع مصرف کننده ایران را ارتقا دهد و البته این می‌تواند کار را برای رقبای BM CARS سخت کند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]