برد استقلال مقابل همنام خوزستانی
برد استقلال مقابل همنام خوزستانی

تیم فوتبال استقلال در جریان هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران امروز(دوشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان نکونام به پایان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال در جریان هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران امروز(دوشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان نکونام به پایان رسید.

تک گل استقلال با ارسال مهدی مهدی پور و ضربه سر مهرداد محمدی در دقیقه ۵۱ این دیدار به ثمر رسید.

استقلال پیش از این دو پیروزی و یک شکست را تجربه کرده بود و حالا ۹ امتیازی شد و موقتا در رده دوم قرار گرفت. در مقابل استقلال خوزستان با یک بازی کمتر و یک امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

استقلال یک – استقلال خوزستان صفر

زمان: ۱۹:۳۰

مکان: ورزشگاه آزادی

گل‌ها: مهرداد محمدی (۵۱)

کارت زرد: محمد طیبی (۱۹)، عقیل کعبی (۴۵) از استقلال خوزستان – روزبه چشمی (۳۵)

کارت قرمز: سید سیروس پورموسوی (سرمربی) از استقلال خوزستان

ترکیب استقلال: حسین حسینی، صالح حردانی، محمد حسین مرادمند، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، مهرداد محمدی (۶۴- جعفر سلمانی)، مهدی مهدی پور(۷۸- زبیر نیک نفس)، کوین یامگا (۷۸- ارسلان مطهری)، آرمان رمضانی، ابوالفضل جلالی (۷۸- سعید مهری) و آرش رضاوند.

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، محمد طیبی، علی خشکفا، عقیل کعبی، حسین بارانی، حسین ساکی، حسن شوشتری، حسین احمدی، رضا دهقانی (۴۶- علیرضا کاظمی)، سالار آقایی پور، شهرام سالاری (۸۳- امیرحسین محکم کار).