۲ شب سفر هوایی به یزد ۴ میلیون تومان + لیست قیمت تورهای هوایی و زمینی یزد
۲ شب سفر هوایی به یزد ۴ میلیون تومان + لیست قیمت تورهای هوایی و زمینی یزد

بررسی هزینه تور مسافرتی شهریور تیرماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

 اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا، برای سفرهای نوروزی بسیاری از مسافران به دنبال تور ارزان یزد ویژه ایام عید هستند. در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان تور مسافرتی یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان در تور مسافرتی یزد رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، سفر رفت و برگشت هوایی به یزد و ۲ شب اقامت در هتل مظفر مبلغ ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت ۲ شب اقامت با سفر زمینی مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تورهای هوایی و زمینی یزد (شهریور ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع سفر مدت اقامت قیمت (هرنفر / تومان)
هتل مظفر ۳ زمینی ۲ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰
۴ شب ۲,۳۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۳,۲۰۰,۰۰۰
۴ شب ۴,۱۰۰,۰۰۰
هتل صفاییه ۵ زمینی ۲ شب ۲,۶۰۰,۰۰۰
۴ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰
۴ شب ۶,۷۰۰,۰۰۰