بررسی و تحلیل «واتی» + نمودار نماد
بررسی و تحلیل «واتی» + نمودار نماد

شرکت گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند سال ۱۳۸۱ با هدف ساماندهی شرکت‌های وابسته به بانک صنعت و معدن، واگذاری سهام آن‌ها و بالابردن سودآوری این مجموعه‌ها تاسیس شد. این شرکت بهمن ماه ۱۳۸۳ با نماد واتی مورد پذیرش سازمان بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت.

اقتصاد آنلاین-مینا یوسفی؛ بار دیگر وآتی مورد توجه بازار قرار گرفته است..
همه از ارزندگی سهم خبر دارندو به NAV پایین سهم واقف هستند ولی چیزی که اینروزها واتی را جذاب میکند اخبار موثر پیرامون اگهی مجدد بلوک شیران است.
حدود ۸۰ درصد پرتفوی وآتی را شیران تشکیل میدهد که مجدد بلوک ۳۰ درصدی شیران عرضه میشود…
برای چندمین بار بلوک شیران توسط واتی  ۱۷ آبان ۱۴۰۲  آگهی شده و مشخص است که شرکت قصد جدی برای  فروش بلوک  تا پایان سال را دارد.

فروش ۳۰ درصد واتی ۵۰ درصد بالاتر از قیمت پایانی نماد در روز آگهی یا روز قبل از عرضه شرایط مطلوبی را برای رشد سهم هم تا  تاریخ اگهی  رقم خواهد زد.
وآتی  ملک می فروشد:
در اگهی های گذشته ، سه خریدار برای این بلوک وجود داشت ولی معامله ای صورت نگرفت . حال مجدد معاملات سهم مورد توجه قرار گرفته و شنیده ها حاکی از این است اینبار شپنا هم به جمع خریداران این بلوک اضافه شده است.
 به علاوه دهم بهمن نیز آگهی مزایده مزایده شش دانگ ملک خیابان ایران زمین در شهرک غرب با ارزش پایه ۱۹۰ میلیارد تومن را داشته است.

تغییرات پرتفوی دیماه وآتی…
کاهش ۳۸۰ میلیارد تومانی و رسیدن به ۱۰۲۶۶ میلیارد تومان .
فروش ۲۲ میلیارد فروش ثبت کرده و ۴.۴ میلیارد تومان سود فروش شناسایی شده و در مقابل ۳۲ میلیارد تومان سهام خریده است.
سود سهام دریافتی از پرتفوی بورسی ۲۲ میلیارد تومان بوده است.
 حدود ۸۰ درصد پرتفوی وآتی را شیران تشکیل میدهد.
سهامداران عمده شرکت…
بانک صنعت و معدن، لیزینگ صنعت و معدن و سرمایه‌گذاری آتیه مسکن از مهم‌ترین سهامداران واتی هستند. بانک صنعت و معدن با مالکیت ۶۵ درصد سهامدار عمده گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند به‌حساب می‌آید

اطلاعات تابلوی معاملات سهم…

تحلیل نموداری و شمارش امواح سهم چه میگوید؟
ب حمایت ۸۰۰-۸۱۰ تومان به خوبی برگشته و واکنش مثبتی به این سطح داشتیم. در موج زمانبر تر      cهستیم که میان مدت صعودی است و این روزها در حال شکست مجدد محدوده سقف تاریخی ۹۹ در نمودار تعدیل شده  ۹۲۰ تومان است. که به زودی تثبیت میشود و به ادامه رشد خواهد پرداخت.
هدف های میانی ۱۱۰۰-۱۲۰۰ و سپس ۱۵۰۰ تومان است.
 شکست محدوده ۱۵۰۰ تومتان احتمال زمان و پولبک نیاز داشته باشد .

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]