پیش‌فروش خودروی شاسی‌بلند مونتاژی آغاز شد + شرایط
پیش‌فروش خودروی شاسی‌بلند مونتاژی آغاز شد + شرایط

بدین منظور از متقاضیان دعوت به‌عمل می‌آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام و در قالب پیش فروش عادی با قیمت علی‌الحساب و با موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری با مدل ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۰۸/۱۲/۱۴۰۲ اقدام نمایند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از گجت نیوز، شرکت آرین پارس موتور با انتشار بخشنامه‌ای در خصوص شرایط پیش فروش لاماری ایما، از متقاضیان نوبت دوم ثبت نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو برای تکمیل روند ثبت نام دعوت به‌عمل آورد.
بخشنامه شرایط پیش فروش لاماری ایما توسط نمایندگی مونتاژ این خودرو در ایران منتشر شد؛ در این بخشنامه که شرح کامل آن در ادامه مطلب نوشته شده است، از متقاضیانی که در نوبت دوم طرح یکپارچه خودرو برای خرید خودرو لاماری ایما ثبت نام شده است درخواست شده تا بر اساس نوبت‌دهی صورت گرفته به تکمیل مراحل خرید خودرو بپردازند. متقاضیانی که نوبت آن‌ها فرا رسیده است می‌توانند خودروی لاماری ایما را در ۵ رنگ سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز با موعد تحویل ۱۲۰ روزه دریافت کنند. بر اساس این بخشنامه هنوز قیمت نهایی محصول مشخص نشده و متقاضیان باید مبلغ ۷.۱۵۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال را به‌صورت علی‌الحساب به حساب این شرکت واریز کنند.
بخشنامه فراخوان پیش فروش لاماری ایما
در ادامه مطلب می‌توانید بخشنامه منتشر شده از سوی این شرکت مونتاژ کننده در خصوص شرایط پیش فروش لاماری ایما را مشاهده کنید:
هم‌وطن گرامی و نمایندگی‌های مجاز محترم شرکت مجتمع صنعتی آرین پارس موتور؛ با سلام و احترام؛ به استحضار متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند پیرو پیش ثبت نام نوبت دو معرضه خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی بر مبنای فرایند نوبت‌دهی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.
بدین منظور از متقاضیان دعوت به‌عمل می‌آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام و در قالب پیش فروش عادی با قیمت علی‌الحساب و با موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری با مدل ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۰۸/۱۲/۱۴۰۲ لغایت پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۴۰۲ به‌صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودروی لاماری ایما و تکمیل وجه با مراجعه به آدرس اینترنتی http://sales.lamari.ir اقدام نمایند.
همچنین سایر متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش استعلام نوبت‌دهی نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]