مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس در یزد برگزار شد
مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس در یزد برگزار شد

یزد- رستگاری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد از برگزاری مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس با هدف مناسب سازی نرخ کرایه در استان خبر داد.

محمد رستگاری،در گفتگو با خبرنگار بازار گفت: با بیان اینکه تلاش می شود نرخ کرایه به وضعیت مطلوب تری نسبت به شرایط موجود تغییر پیدا کند، افزود: در سال آینده با هماهنگی و همفکری مجموعه حمل و نقل، فرمانداران شهرستان ها و نمایندگان انجمن های صنفی و رانندگان، ضمن در نظر گرفتن شرایط شهروندان و مقتضیات هر شهرستان، نرخ کرایه جدید و مناسب تعیین و ابلاغ خواهد شد.
وی ادامه داد: در صورتی که نرخ اتوبوس ها افزایش یابد باید به سطح خدمات دهی نیز افزوده شود تا نارضایتی مردم را در پی نداشته باشد.
به گفته این مسئول؛ در این زمینه می توان به نوع برخورد و رفتار راننده با مسافران، عدم تأخیر در ساعت حرکت، توقف های به موقع برای نماز، غذا و استفاده از سرویس بهداشتی و … اشاره کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد بیان داشت: در آستانه فرا رسیدن سال نو و آغاز سفرهای نوروزی به منظور بهبود وضعیت حمل و نقل مسافر در استان یزد، مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد.
رستگاری ادامه داد: در قالب مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس ضمن بررسی صورت وضعیت صادره و مقایسه با فروش بلیط شرکت‌های حمل و نقل مسافر، ایمنی ناوگان و تجهیزات و همچنین نحوه نظارت مدیران فنی بر عملکرد اتوبوس‌ها مورد کنترل و بررسی قرار می‌گیرند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]