دوشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۲
پ
  • شناسه : 26560
  • 18 سپتامبر 2023 - 16:11
  • 0 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

جمع بازندگان قیمت‌گذاری دستوری جمع است

جمع بازندگان قیمت‌گذاری دستوری جمع است
جمع بازندگان قیمت‌گذاری دستوری جمع است

خودروسازان زیان انباشته سنگینی را در صورت‌های مالی خود ثبت کرده‌اند. مصرف‌کنندگان هم به راحتی به خودرو با قیمت کارخانه دسترسی ندارند.  رسول سلیمانی کارشناس صنعت خودرو در گفت‌و‌گو با برنامه ویراژ تاکید می‌کند قیمت‌گذاری دستوری برنده‌ای ندارد. او حتی شورای رقابت را هم بازنده قیمت دستوری خودرو می‌داند.  

خودروسازان زیان انباشته سنگینی را در صورت‌های مالی خود ثبت کرده‌اند. مصرف‌کنندگان هم به راحتی به خودرو با قیمت کارخانه دسترسی ندارند. 

رسول سلیمانی کارشناس صنعت خودرو در گفت‌و‌گو با برنامه ویراژ تاکید می‌کند قیمت‌گذاری دستوری برنده‌ای ندارد. او حتی شورای رقابت را هم بازنده قیمت دستوری خودرو می‌داند.

 

بازار خودرو با این خبر شوکه می شود / خودروهایی که روی دست خودروسازان باد می کنند 18 سپتامبر 2023

بازار خودرو با این خبر شوکه می شود / خودروهایی که روی دست خودروسازان باد می کنند

اکو ایران : هیات دولت آیین نامه اجرایی تبصره ماده سه قانون ساماندهی صنعت خودرو را ابلاغ کرد. ابلاغ این آیین نامه را می توان شوک جدید به بازار خودرو قلمداد کرد. با توجه به انتشار این آیین نامه دولت مجاز است ضمن ترویج روشهای کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت، نسبت به وضع عوارض پلکانی بر دارندگان خودروهای پرمصرف اقدام کند.

کانال قیمتی جدید «۲۰۷ پاناروما اتومات» + جدول 18 سپتامبر 2023

کانال قیمتی جدید «۲۰۷ پاناروما اتومات» + جدول

اکوایران: رصد بازار نشان می‌دهد روند رشد قیمت در بازار خودرو وارد دومین هفته خود شد و هیچ یک از عوامل جانبی نتوانست این بازار را آرام کند و با این شرایط پرطرفدارهای ایران خودرو با افزایش به تعطیلات رفتند و بازگشتند.

کوییک جلودار بازار سایپایی‌ها + جدول قیمت 18 سپتامبر 2023

کوییک جلودار بازار سایپایی‌ها + جدول قیمت

اکوایران: ارزیابی بازار نشان ‌می‌دهد امروز و در میان محصولات سایپا تنها «کوییک معمولی» با رشد راهی بازار شد و سایر سایپایی‌ها تغییر قیمت نداشتند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد ژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.