دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲
پ
 • شناسه : 30384
 • 03 اکتبر 2023 - 0:12
 • 57 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

ستاد ایجاد بحران در بازار خودرو

ستاد ایجاد بحران در بازار خودرو
ستاد ایجاد بحران در بازار خودرو

اما در ایران اوضاع متفاوت است. با وجود اینکه خودرو در ایران بسیار غیرقابل دسترس تر از مابقی دنیاست و رقابت دیوانه وار بازار حهانی خودرو در اینجا وجود ندارد، روزی نیست که مردم و مسئولین درگیر مسائل و حاشیه‌های بازار خودرو نشوند. این معضل حاصل سیاست‌های غلطی است که در طول سالیان متمادی روی […]

اما در ایران اوضاع متفاوت است. با وجود اینکه خودرو در ایران بسیار غیرقابل دسترس تر از مابقی دنیاست و رقابت دیوانه وار بازار حهانی خودرو در اینجا وجود ندارد، روزی نیست که مردم و مسئولین درگیر مسائل و حاشیه‌های بازار خودرو نشوند.
این معضل حاصل سیاست‌های غلطی است که در طول سالیان متمادی روی هم انباشته شده و حالا خودرو را تبدیل به یک بحران کرده است. نکته جالب تر اینجاست که راه حل‌هایی که برای برون رفت از این بحران‌ها انتخاب می‌شود در ادامه خود به مشکلی جدید تبدیل می‌شوند! مثال جدیدش واردات خودرو و دعوا بر سر قیمتگذاری آن است.

 

 

سامانه یکپارچه فروش خودرو کف و سقف سود خریداران را مشخص کرد / خودرویی که با خریدش از کارخانه ضرر می کنید 10 دسامبر 2023

سامانه یکپارچه فروش خودرو کف و سقف سود خریداران را مشخص کرد / خودرویی که با خریدش از کارخانه ضرر می کنید

اکو ایران : سامانه یکپارچه فروش خودرو با عرضه هفت خودرو از فردا در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. اما کدام خودرو بیشتر فاصله قیمتی میان کارخانه و بازار را دارد؟

بازار خودرو منتظر فرداست 10 دسامبر 2023

بازار خودرو منتظر فرداست

اکوایران: بازار خودرو امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲ و با اعلام خبر باز شدن سامانه یکپارچه شکل انتظاری به خود گرفت. فعالان بازار معتقدند قیمت خودروهای داخلی امروز وارد فاز انتظار شده است.

فروش فوری جایگزین پژو پارس / دو طرح پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P در دسترس مشتریان قرار گرفت 10 دسامبر 2023

فروش فوری جایگزین پژو پارس / دو طرح پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P در دسترس مشتریان قرار گرفت

اکو ایران : ایران خودرویی ها یک روز بعد از اعلام قیمت رسمی جدیدترین محصول خود، آن را در دسترس متقاضیان قرار دادند. سورن پلاس با موتور XU7P که از آن به عنوان جانشین پژو پارس در سبد محصولاتی این خودروساز یاد می شود را به صورت فروش فوری و پیش فروش روانه بازار خودرو کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.