پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲
پ
 • شناسه : 43780
 • 20 نوامبر 2023 - 20:12
 • 13 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

فوری / فروش خودرو بدون هیچ محدودیتی فردا آغاز می شود

فوری / فروش خودرو بدون هیچ محدودیتی فردا آغاز می شود
فوری / فروش خودرو بدون هیچ محدودیتی فردا آغاز می شود

اکو ایران : کاپرا ۲ از سوی بهمن موتور فردا روی تابلوی بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

به گزارش اکو ایران، بهمن موتور فردا (۳۰ آبان ۱۴۰۲) طرح فروشی دیگری را به کمک اهرم بورس کالا نهایی می کند. این خودروساز خصوصی در این طرح فروش قصد دارد تا کاپرا ۲ را در دسترس متقاضیان قرار دهد.

نکته قابل توجه در ارتباط با این طرح فروش بورسی این است که متقاضیانی که از ابتدای سال ۹۸ تا کنون از شرکت های خودروساز خودرو خریداری کرده اند می توانند از مسیر بورس کالا برای خریداری کردن کاپرا ۲ های عرضه شده، اقدام کنند.

حدود یک هفته پیش بهمن موتوری ها عرضه دو مدل واتن کارا، کارا تک کابین و کارا دو کابین، را از مسیر بورس کالا در اختیار متقاضیان قرار دادند.

از آنجایی که فروش خودروهای سواری روی تابلوی بورس کالا فراهم نیست. خودروسازانی که محصولات تجاری سبک را در سبد محصولاتی خود دارند یا امکان تولید و عرضه خودروهای پیکاپ را دارا هستند، ترجیح می دهند تا محصولات خود را از مسیر بورس کالا عرضه کنند.

کاپرا ۲ در حال حاضر حدود ۹۶۳ میلیون تومان در کارخانه قیمت می خورد. متقاضیان باید برای شرکت در این طرح فروش بورسی حدود ۹۶ میلیون تومان را پرداخت کنند.

هر متقاضی حقیقی امکان خریداری کردن یک دستگاه خودرو را دارد. اما متقاضیان حقوقی می توانند حداکثر برای سه دستگاه کاپرا ۲ در این طرح بورسی فروش ثبت نام کنند.

فردا بهمن موتور ۱۰۰ دستگاه کاپرا ۲ با رنگ سفید را روی تابلوی بورس کالا خواهد برد. با توجه به تعداد کم به نظر می رسد تمام وانت های کاپرا ۲ در بازه زمانی اعلام شده، صاحان خود را بشناسند.

خودروسازان بدشان نمی آید مسیر مسدود بورس کالا بار دیگر به رویشان گشوده شود تا محصولات تولیدی خود را از این مسیر و بدون زیان در دسترس متقاضیان قرار دهند.     

سهم کوچک از بازار بزرگ ویتنام + نمودار 30 نوامبر 2023

سهم کوچک از بازار بزرگ ویتنام + نمودار

اکوایران: ویتنـام یکـی از تجربه‌هـای موفق توسـعە اقتصـادی از طریـق گسـترش تجـارت و ادغـام در زنجیـره ارزش جهانـی بـه شـمار مـی‌رود. کشـوری که طـی چهـار دهـه موفـق شـد از یـک کشـور فقیـر که در حاشـیه تجـارت جهانـی قرار داشت، بـه کشـوری بـا درآمـد بـالای متوسـط جهانـی تبدیـل شـود و توانست موافقتنامه‌هــای تجــاری مختلفــی بــا ســایر کشــورها و مناطــق امضا کند.

تنها مسیر تنفس خودروسازان ایرانی 30 نوامبر 2023

تنها مسیر تنفس خودروسازان ایرانی

تحریم ها سبب شده تا شرکای اروپایی و همچنین آسیایی ترجیح دهند نه تنها روند همکاری خود با ایران خودرو و سایپا را قطع کنند، که خبری از همکاری با شرکت های خودروساز خصوصی ایرانی هم نیست. حال در این میان صنعت خودروی کشور بیش از پیش به همکاری با شرکای چینی مایل شده و […]

ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند + جزییات 29 نوامبر 2023

ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند + جزییات

اکو ایران : ایران خودرو و سایپا بهمراه چهار خودروساز خصوصی فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه را در دور جدید آغاز می کنند. کرمان موتور، آرین پارس موتور، صنایع خودروسازی ایلیا و تیگارد موتور چهار خودروساز خصوصی هستند که محصولات خود را در دسترس متقاضیان قرار داده اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.