رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ایمن‌سازی بازار تهران گفت: شهردار منطقه ۱۲ در زمان بررسی بودجه ۱۴۰۳ درخواست اعتبارات خاصی برای ایمن‌سازی بازار کرد و تا اندازه‌ای برای این مسئله پیش‌بینی شده است تا بتوانیم شاهد ایمن‌سازی بازار باشیم. البته مالکان برخی از مغازه‌ها خود دست به کار شده‌اند و اقدام به بازسازی‌، […]

رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ایمن‌سازی بازار تهران گفت: شهردار منطقه ۱۲ در زمان بررسی بودجه ۱۴۰۳ درخواست اعتبارات خاصی برای ایمن‌سازی بازار کرد و تا اندازه‌ای برای این مسئله پیش‌بینی شده است تا بتوانیم شاهد ایمن‌سازی بازار باشیم. البته مالکان برخی از مغازه‌ها خود دست به کار شده‌اند و اقدام به بازسازی‌، ایمن‌سازی و نوسازی مغازه‌های خود با هماهنگی سازمان میراث کرده‌اند که این کار قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: در گذشته نیز ما طرح جداگانه و کاملی در ارتباط با ایمن‌سازی بازار ارائه کردیم اما با توجه به اینکه در این طرح تونل‌هایی از زیر بازار طراحی شده بود این طرح مورد قبول واقع نشده و مجددا باید طرح خاص و ویژه‌ای را برای بازار تهیه کنیم.

چمران در ارتباط با ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از جمله کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر در پایتخت گفت: کارهای خوبی در این حوزه انجام شده و تا اندازه‌ای جلو رفته‌ایم اما به طور کامل ساماندهی صورت نگرفته است البته در این بخش نیاز به همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها است.

وی گفت: هر جایی که مجموعه‌ها نسبت به آسیب‌های اجتماعی ورود کرده‌اند ما شاهد بروز آسیب‌های اجتماعی در یکی دیگر از مناطق تهران بوده‌ایم به عنوان مثال وقتی که خاک سفید پاک و اصلاح شد معتادان در منطقه هرندی ظهور و بروز کردند وقتی هرندی ساماندهی شدند مجددا معتادان در محله فرحزاد بروز و ظهور کردند. امیدواریم با همکاری دستگاه‌ها شاهد ساماندهی معتادان متجاهر در پایتخت باشیم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]