فرودگاه امام خمینی(ره): نامه سفر دختر مدیر وزارت راه به کانادا جعلی است
فرودگاه امام خمینی(ره): نامه سفر دختر مدیر وزارت راه به کانادا جعلی است

دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و اموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پاسخ به انتشار نامه مجعول و خبری با عنوان «سفر دختر مدیر وزارت راه به کانادا با استفاده از رانت پدر » توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و اموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پاسخ به انتشار نامه مجعول و خبری با عنوان «سفر دختر مدیر وزارت راه به کانادا با استفاده از رانت پدر » توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه آمده است.

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند پیرو درج خبری در خصوص ارسال نامه از شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به هواپیمایی ترکیش ایرلاینز (هواپیمایی ترکیه) به منظور صدور بلیت در مسیر تهران – استانبول – تورنتو برای فرزند یکی از مدیران وزارت راه و شهرسازی، ضمن رد صدور چنین نامه‌ای و تاکید بر جعلی بودن آن، مطالب زیر جهت تنویر افکار عمومی بیان می‌شود:

۱. نامه نگاری‌های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به صورت الکترونیک انجام شده و تاریخ و شماره نامه به صورت سیستمی توسط همین سامانه درج می گردد، در حالیکه شماره و تاریخ نامه مورد اشاره به صورت دستی نوشته شده است. 

۲. همه نامه‌های صادر شده دارای امضای الکترونیک هستند و همچنین تمامی مکاتبات از سوی مدیرعامل این شرکت به ارگان های خارج از این مجموعه توسط شخص مدیرعامل (و نه از طرف) امضا می‌شوند‌.

۳. نامه‌های ارسالی به شرکت‌های هواپیمایی خارجی با زبان انگلیسی و با فونت و فرمت مشخص ارسال می‌شود که قالب متن (فونت) نامه منتشر شده نیز با قالب سامانه دبیرخانه الکترونیک شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) همخوانی نداشته و این مطلب گویای جعلی بودن نامه یاد شده است.

دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و اموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]