۵ نفر از عاملان درگیری خشن در رباط کریم راهی زندان شدند
۵ نفر از عاملان درگیری خشن در رباط کریم راهی زندان شدند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از شناسایی و دستگیری ۵ نفر از عاملان نزاع و درگیری خشن در شهرک آبشناسان رباط کریم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رباط کریم، سرهنگ علی زنگنه فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم، اظهار کرد: در پی نزاع و درگیری دسته جمعی ۵ نفر و تخریب خودروها که منجر به مجروحیت جدی ۲ نفر از شهروندان در شهرک آبشناسان رباط کریم شده بود، دستگیری این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۳ آبشناسان پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته و اقدامات فنی، متهمان این پرونده را شناسایی و با هماهنگی قضائی آنها را‌ دستگیر کردند، افزود: این افراد از اراذل و اوباش و دارای سوابق متعددی از قبیل، حمل سلاح، ایجاد درگیری، نزاع و قدرت‌نمایی در اماکن عمومی و سلب امنیت و آسایش مردم هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم علت درگیری این افراد را طبق اعتراف آنها، اختلافات شخصی عنوان کرد و تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.

سرهنگ زنگنه در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان، با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]