اجتماع عفاف و حجاب در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار می‌شود
اجتماع عفاف و حجاب در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اجتماع بزرگ عفاف و حجاب روز چهارشنبه از ساعت ۱۷ در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، نشست ویژه عفاف و حجاب با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ، معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان دستگاه‌ها، تشکل‌‌ها و فعالان مردمی ظهر شنبه ۱۷ تیرماه ۱۴۰۲ در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این جلسه با تبیین اهمیت روز ۲۱ تیر به عنوان نماد استقامت ملت ایران در دفاع از عفت و غیرت و جلوه‌ای از رذالت و خباثت رژیم پهلوی، از شهدای مظلوم مسجد گوهرشاد تجلیل کرد.

وی همچنین اظهار کرد: در دفاع از حجاب و عفت بانوان باید زنان و دختران پاکدامن علمدار باشند؛ باید ضمن گرامیداشت این روز بزرگ نسبت به اصلاح وضعیت موجود جامعه مطالبه گری جدی صورت گیرد و به همین منظور اجتماع بزرگ عفاف و حجاب روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۷ در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمودی از خانواده‌های محترم تهرانی خواست با شکوه هرچه تمام‌تر در این اجتماع شرکت کنند و در شهرستان‌های استان تهران نیز مراسم مشابهی برگزار می‌شود.

سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) نیز با تجلیل از بانوان کشور و پایبندی اکثریت مردم به اصول و مبانی اسلامی حضور مردم در صحنه و پیگیری مطالبات به صورت منطقی را از ضرورت‌ها دانست و برحضور پرشور بانوان در تجمع ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۲ تاکید کرد.

پایان پیام/۶۷۰۳۷