پنج شنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۲
پ
  • شناسه : 26960
  • 20 سپتامبر 2023 - 0:13
  • 4 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

«رانا پلاس» به مرز ۵۰۰ میلیون نزدیک شد + جدول قیمت

«رانا پلاس» به مرز ۵۰۰ میلیون نزدیک شد + جدول قیمت
«رانا پلاس» به مرز ۵۰۰ میلیون نزدیک شد + جدول قیمت

اکوایران: پرطرفدارهای ایران خودرو امروز هم با افت راهی بازار شدند تا شاهد روند کاهش قیمت خودرو در بازار امروز هم باشیم.

به گزارش اکوایران؛ شکل کاهشی بازار خودرو پیرو اخبار سیاسی روزگذشته رقم خورد، بطوریکه روز گذشته و با آزاد شدن پول‌های بلوکه شده بازار خودرو پس از دو هفته شکل کاهشی به خود گرفت، روندی که امروز هم ادامه داشت با این تفاوت که امروز دلار جهت خود را در بازار تغییر داد و شکل افزایشی به خود گرفته بود.

تداوم کاهش قیمت در بازار خودرو در حالی رقم خورد که فعالان بازار خودرو چندان به تداوم این کاهش امیدوار نیستند و معتقدند که قیمت این روزها چندان چسبندگی ندارد؛ چرا که در حال حاضر بازار خودرو در انتظار ورود خودروهای واردتی است و ظاهرا ورود این خودروها می‌تواند قیمت خودرو را تثبت کند.

براساس ارزیابی بازار امروز «هایما S5 پلاس» در بازار کاهشی ۱۵ میلیونی داشت و افت قیمت «راناپلاس» به ۸ میلیون رسید و به مرز ۵۰۰ میلیون نزدیک شد. از سوی دیگر «۲۰۷ پاناروما اتومات» هم با کاهش ۷ میلیونی راهی بازار شد. «دنا پلاس توربو اتومات» هم امزو کاهش ۶ میلیونی داشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است «سمند سورن پلاس» در بازار امروز با کاهش ۵ میلیونی در بازار ۵۸۰ میلیون تومان قیمت خورد، از سوی دیگر «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز یک میلیارد و ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد و افتی ۱۵میلیونی را تجربه کرد. ارزیابی بازار نشان می‌دهد «رانا پلاس» هم در بازار امروز افت ۸ میلیونی داشت و ۵۰۲  میلیون تومان قیمت خورد.

براساس ارزیابی‌ها «دناپلاس» هم امروز بدون تغییر ۶۴۰ میلیون تومان قیمت خورد،‌روندی که «دنا پلاس توربو اتومات» خلاف آن را تجربه کرد این خودرو امروز با افتی ۶ میلیونی راهی بازار شد و ۸۰۶ میلیون تومان قیمت خورد. بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» هم امروز افتی ۷ میلیونی داشت ۷۸۰ میلیون تومان  قیمت خورد.  

اکوایران 28

بازار خودرو به محاصره این لشکر در آمد 04 اکتبر 2023

بازار خودرو به محاصره این لشکر در آمد

اکو ایران : وضعیت تحویل محصولات شرکت های خودروساز در چند وقت اخیر چنگی به دل نمی زند همین مساله سبب شده تا شایع احتکار خودروسازان نیز به گوش برسد. ایران خودرو و سایپا به دنبال این هستند تا مسیر عرضه خود را به بازار عریض کنند.

این خودروی لاکچری به گمرک تهران رسید / خریداران خودروهای وارداتی چشم انتظار عرضه 04 اکتبر 2023

این خودروی لاکچری به گمرک تهران رسید / خریداران خودروهای وارداتی چشم انتظار عرضه

اکو ایران : واردات خودرو به زودی با صعودی شدن عرضه خودروهای وارداتی مرحله تازه ای را تجربه می کند. برندهای جهانی خودروسازی یک به یک وارد می شوند و خود را آماده ضیافت وارداتی ها در بازار می کند.

ستاد ایجاد بحران در بازار خودرو 03 اکتبر 2023

ستاد ایجاد بحران در بازار خودرو

اما در ایران اوضاع متفاوت است. با وجود اینکه خودرو در ایران بسیار غیرقابل دسترس تر از مابقی دنیاست و رقابت دیوانه وار بازار حهانی خودرو در اینجا وجود ندارد، روزی نیست که مردم و مسئولین درگیر مسائل و حاشیه‌های بازار خودرو نشوند. این معضل حاصل سیاست‌های غلطی است که در طول سالیان متمادی روی […]

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد ژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.