ششمین دوره «همایش ملی پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران» برگزار می‌شود
ششمین دوره «همایش ملی پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران» برگزار می‌شود

ششمین دوره «همایش ملی پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، انجمن جامعه‌شناسی ایران با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی ایران، ششمین دوره «همایش ملی پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران» را برگزار می‌کند.
این نشست که از ۳۰ بهمن با موضوع «بازاندیشی در علوم اجتماعی ایرانی: علوم اجتماعی در کشاکش زمینه‌مندی و زمینه‌زدودگی» آغاز شده است، به مدت ۵ روز (تا ۴ اسفند ماه) در ۳۴ پنل و حدود ۱۳۰ مقاله در شهرهای تهران، کرج، شیراز و کرمانشاه تداوم دارد.  همایش پژوهش اجتماعی و فرهنگی، علاوه بر محور اصلی که به مسائل نظری و انضمامی علوم اجتماعی ایران توجه دارد، در محور ویژه «زنانگی و تحول اجتماعی فرهنگی در جامعه‌ی ایران» مساله زن را نیز به صورت ویژه مورد بررسی قرار داده است.
این همایش، همچنین علاوه بر این دو محور اصلی، گفت‌وگوهایی با موضوعات مختلف با حضور اساتید دانشگاه، کنشگران مدنی و تحلیل‌گران را ترتیب داده است . همایش پژوهش اجتماعی و فرهنگی در شهر تهران، با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی ایران از ۲ اسفند تا ۴ اسفند از ساعت ۹ تا ۲۰ در مکان این مرکز علمی در خیابان ورشو برگزار می‌شود. علاقمندان به شرکت در این همایش می توانند از طریق کانال تلگرام انجمن به آدرس @iran_sociology این همایش را دنبال کنند.

۴۷۴۷

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]