۱۷۰ گردشگر اندونزیایی به منطقه آزاد اروند سفر می‌کنند
۱۷۰ گردشگر اندونزیایی به منطقه آزاد اروند سفر می‌کنند

آبادان- بابامرادی، مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از سفر ۱۷۰ گردشگر اندونزیایی به منطقه آزاد اروند خبر داد.

امیرهوشنگ بابامرادی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: یکی از سیاستگذاری های سازمان منطقه آزاد اروند، توسعه گردشگری و ارزآوری از طریق تورهای ورودی گردشگران به این منطقه است.
وی افزود: پس از پیگیری های فراوانی که طی ماه های اخیر انجام شد، برای اولین بار در تاریخ شهرهای آبادان و خرمشهر ۱۷۰ گردشگر اندونزیایی روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه به منطقه آزاد اروند سفر می‌ کنند.
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند توضیح داد: اکنون فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی و ظرفیت های گردشگری منطقه آزاد اروند به کشور اندونزی فراهم شده و ضرورت دارد به گونه ای اقدام شود تا این تورهای ورودی همچنان استمرار داشته باشد.
بابامرادی ادامه داد: روابط جمهوری اسلامی ایران با کشور اندونزی در سطح بالا قرار دارد و اشتراکات فرهنگی و دینی زمینه ساز توسعه همکاری منطقه آزاد اروند و کشور اندونزی در خصوص صنعت گردشگری است.
وی تاکید کرد: شرکت های گردشگری، آژانس ها، هتل ها و دیگر حوزه های بخش خصوصی شهرهای آبادان و خرمشهر می توانند از حضور گردشگران اندونزی در اروند به بهترین شکل استفاده کنند و سازمان منطقه آزاد اروند ضمن حمایت ویژه از بخش خصوصی، سیاستگذاری خود را بر اجرای برنامه های گردشگری توسط این بخش متمرکز کرده است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]