به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقض مکرر قطعنامه‌های سازمان ملل متحد، ادامه اشغال اراضی فلسطین و تداوم شهرک‌سازی‌ها از سوی رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: تداوم حملات رژیم اسرائیل به غزه در وضعیت کنونی شرایط را پیچیده‌تر و امکان گسترش جنگ را افزایش می‌دهد. این […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقض مکرر قطعنامه‌های سازمان ملل متحد، ادامه اشغال اراضی فلسطین و تداوم شهرک‌سازی‌ها از سوی رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: تداوم حملات رژیم اسرائیل به غزه در وضعیت کنونی شرایط را پیچیده‌تر و امکان گسترش جنگ را افزایش می‌دهد.

این دیپلمات عالی‌رتبه‌ی جمهوری اسلامی ایران به نقض مکرر قوانین بین‌المللی و گسترش سیاست‌های جنگ‌طلبانه توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد.

وزیر امورخارجه مجارستان نیز با اشاره به این‌که گفت‌وگو و همکاری راه‌حل مناسبی برای حل منازعات منطقه‌ای است، اظهار کرد: مجارستان همواره در چنین شرایطی خواهان برقراری صلح و حفظ جان مردم است.

وی با ابراز امیدواری از پایان یافتن این درگیری در خاورمیانه، بر ضرورت مسئولیت‌پذیری همه کشورها و نقش‌آفرینی آن‌ها تاکید کرد.

دو طرف در این گفت‌وگو، از روابط مثبت و مبتنی‌بر اعتماد متقابل، ابراز خرسندی کردند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]