به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عبدالمطهر محمدخانی؛ سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درباره بالن‌های قرمز رنگی که این روزها بر فراز بخش‌های مختلف شهر تهران به پرواز درآمده است، اظهار کرد: این بالن‌ها با طرح نشان جغرافیایی نقشه(پین لوکیشن) یا همان مکان‌نما طراحی شده و هر کدام از […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عبدالمطهر محمدخانی؛ سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درباره بالن‌های قرمز رنگی که این روزها بر فراز بخش‌های مختلف شهر تهران به پرواز درآمده است، اظهار کرد: این بالن‌ها با طرح نشان جغرافیایی نقشه(پین لوکیشن) یا همان مکان‌نما طراحی شده و هر کدام از این بالن‌ها که در سطح شهر و در تمام مناطق گسترش پیدا کرده، نماد یک کارگاه عمرانی برای یکی از پروژه‌های در دست ساخت شهر، توسط شهرداری تهران است، در واقع شهروندان مناطق مختلف هر جا که این بالن‌ها را دیدند متوجه می‌شوند که یک خدمت و امکان جدیدی به شهر تهران و به منطقه آنها اضافه می‌شود.

وی بزرگراه‌های در دست احداث، ایستگاه‌های مترو، بوستان‌ها، میادین میوه و تره‌بار، اصلاح تقاطع‌ها در بزرگراه‌ها، خانه‌های تاریخی، مجموعه‌های ورزشی و فرهنگی و فروشگاه‌های شهروند را از جمله این پروژه‌ها برشمرد و افزود: ویژگی این پروژه‌ها این است که همه آنها تا پایان سال و حداکثر تا بهار سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند.

محمدخانی ادامه داد: این پروژه‌ها بخشی از بیش از ۴۰۰ پروژه فعال شهر تهران است که در حال انجام هستند. در حالی که پروژه‌ها و فعالیت‌های روزانه و دائمی شهر مانند عملیات بزرگ آسفالت‌ریزی معابر و یا پروژه‌های حوزه نگهداشت شهر شامل این کمپین نمی‌شود و تنها مواردی که یک خدمت جدید و ماندگاری را به شهر ارائه و اضافه می‌کنند را در بر می‌گیرد.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: با توجه به اهمیت رعایت استانداردهای اوج دهی بالن‌ها و توجه به ملاحظات دستگاه‌های مسئول تنها ۱۵۰ کارگاه را با بالن‌ها نشان‌گذاری کردیم تا شهروندان از حجم فعالیت‌های شهرداری تهران مطلع شوند.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با بیان اینکه  طبق افکارسنجی‌های صورت گرفته شهروندان تهرانی نسبت به پروژه‌های متعدد و متنوع و گسترده در سطح شهر در مقایسه با تک پروژه‌های گران‌قیمت در تهران تمایل دارند و از این حیث نشان دادن تعدد پروژه‌ها و توجه دادن به این کارگاه‌ها اهمیت دارد، اضافه کرد: این بالن‌ها در روزهای اخیر توجه بسیاری از شهروندان را جلب کرده از این حیث رویکرد تبلیغی متفاوتی بود. این بالن‌ها در پروژه‌های آتی و رویدادهای مختلف فرهنگی و اجتماعی قابلیت اوج‌دهی مجدد دارد و از حیث مالی نیز در مقایسه با ابزارهای تبلیغاتی مشابه بسیار به‌صرفه و اقتصادی است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]