به گزارش اقتصاد آنلاین، همان قدر که با کمتر از ۱ میلیارد نمی توانید در هر منطقه ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه های نوساز گیرتان نمی آید اما با همین مبلغ در تمامی مناطق تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می توانید یک خانه با کمتر از ۱ میلیارد […]

به گزارش اقتصاد آنلاین، همان قدر که با کمتر از ۱ میلیارد نمی توانید در هر منطقه ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه های نوساز گیرتان نمی آید اما با همین مبلغ در تمامی مناطق تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می توانید یک خانه با کمتر از ۱ میلیارد تومان کرایه کنید.

در این گزارش رهن کامل یک واحد در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده و اگر قصد رهن خانه با ۸۵۰ میلیون تومان در شهرک راه‌آهن را دارید،می توانید یک واحد ۷۶ متری ۱۶ ساله رهن کامل کنید.

اگر شمیران‌نو را زیر نظر گرفته اید یک واحد ۱۳۰ متری که ۲۰ سال ساخت است را با رهن ۶۵۰ میلیون تومان می توانید رهن کنید.

محله جیحون در منطقه ۱۰ شهرداری تهران قرار دارد، یکی از محله های قدیمی پایتخت است اگر در این محل به دنبال خانه هستید،یک واحدی با متراژ ۵۵ متر که یک اتاق خواب و انباری ،آسانسور،پارکینگ دارد با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگری در امام سجاد(ع) با متراژ ۱۲۰ متر که دو اتاق خواب و پارکینگ،انباری،آسانسور ۱ساله با رهن کامل ۹۰۰ میلیون در امام سجاد(ع) کرایه کنید.

اگر در گرگان خانه ۳۹ متری مد نظر دارید، یک واحد که یک اتاق خواب و انباری،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۴۰۰ میلیون تومان در گرگان قیمت گذاری شده است.

همچنین واحدی در شهرک کیانشهر با متراژ ۶۰ متر که یک اتاق خواب و انباری دارد و ۱۷ سال از ساخت آن گذشته است را با رهن کامل ۳۴۰ میلیون تومان در شهرک کیانشهر کرایه کنید.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده تا بدانید اجاره یک واحد ۳۹ تا ۱۳۰ متری در تمام مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه کمتر از ۱ میلیاردی برای رهن کامل کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

خانه هایی که می توان با کمتر از ۱ میلیارد تومان اجاره کرد
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان)
شمیران‌نو ۱۳۰ ۲خوابه،انباری ۱۳۸۲ ۶۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جیحون ۵۵ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۲ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
 شهرک راه‌آهن ۷۶ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
امام سجاد(ع) ۱۲۰ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۱ ۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰
گرگان ۳۹ ۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۲ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهرک کیانشهر ۶۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۵ ۳۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جنت‌آباد مرکزی ۸۱ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۷ ۸۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مسعودیه ۸۰ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۱ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در با یک میلیارد تومان برای رهن در تهران آگهی شده است، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]