به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن هرمزی اظهار کرد: موضوعی که در دستور کار داریم وضع مقررات جدید و تغییر در طرح موجود ترافیک است که آن را تا پایان سال عملیاتی می‌کنیم که امیدواریم با اجرایی شدن آن، مدیریت بهتری در محدوده‌های ترافیکی شاهد باشیم. وی با اعلام اینکه از ابتدای امسال […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن هرمزی اظهار کرد: موضوعی که در دستور کار داریم وضع مقررات جدید و تغییر در طرح موجود ترافیک است که آن را تا پایان سال عملیاتی می‌کنیم که امیدواریم با اجرایی شدن آن، مدیریت بهتری در محدوده‌های ترافیکی شاهد باشیم.

وی با اعلام اینکه از ابتدای امسال ۳۳۹ دستگاه اتوبوس شامل ۲۳۷ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده و ۱۰۲ دستگاه اتوبوس موجود بازسازی شده را وارد خطوط کرده‌ایم و سرجمع در این دوره مدیریت شهری ۶۶۳ دستگاه اتوبوس به ناوگان اضافه شده است.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه در زمان تحویل شهرداری تهران از شورای پنجم، ناوگان اتوبوسرانی پایتخت کمتر از یک‌هزار دستگاه اتوبوس شاغل داشت، اظهار کرد: این در شرایطی است که امروز این ناوگان، دو هزار و ۴۷ دستگاه اتوبوس شاغل دارد، ضمن اینکه برای تامین سه هزار و ۴۰ دستگاه اتوبوس نو نیز قرارداد منعقد کرده‌ایم.

هرمزی با بیان اینکه تا پایان سال جاری، ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اضافه می‌کنیم، تصریح کرد: از ابتدای امسال، ۱۰۲ دستگاه اتوبوس را بازسازی اساسی کرده‌ایم که این تعداد تا پایان سال جاری به ۵۰۰ دستگاه خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه گام‌های اولیه برای بهبود و مهار ترافیک تهران را شروع کرده‌ایم و اقدامات اجرا شده و در دست انجام را می‌توانیم نقطه آغاز تحول در حوزه حمل و نقل و ترافیک پایتخت بنامیم، اظهار کرد: با اقدامات بیشتری که در آینده اجرا می‌شود، در صدد هستیم تا سهم استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی را افزایش داده و جریان ترافیک را بهتر کنترل کنیم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]